dodano: 2020-06-03 16:40:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Moonlighter sprzedał się w milionie kopii! Dodatek Between Dimensions trafi na konsole

Autor: AnoX
Moonlighter sprzedał się w milionie kopii! Dodatek Between Dimensions trafi na konsole
12°
0

Moonlighter oficjalnie przekroczył liczbę okrągłego miliona sprzedanych kopii, a dodatek Between Dimensions trafił na konsole. Łączna liczna posiadaczy wyniosła....
 
Studio Digital Sun wraz z rodzimym wydawcą i producentem, firmą 11 bit studios ogłosiły, że ich wspólny projekt w postaci gry Moonlighter oficjalnie sprzedał się w milionie graczy! To spory sukces niezależnej propozycji, która ogólnie trafiła do 3,5 miliona posiadaczy. 
 
Na różnicę w wyniku miało pojawienie się tytuły na Epic Games Store, gdzie posiadacze komputerów osobisty mogli dodać ten tytuł do swojej biblioteki zupełnie za darmo.
 
Przy tej okazji twórcy zdecydowali się w miniony piątek wprowadzić dodatek Between Dimensions, który dotychczas był dostępny tylko i wyłącznie na PC-tach.
 
Serial Cleaner osiągnął spory sukces trafiając do aż miliona graczy na wszystkich platformach!
 
- Moonlighter to dla nas moment przełomowy, który wpłynął na to jakim studiem jest dziś Digital Sun. Taki wynik, osiągnięty w momencie premiery konsolowej wersji największego dotychczas dodatku do gry, to coś niesamowitego. Dziękujemy wszystkich naszym graczom za nieustające wsparcie - mówi CEO Digital Sun, Javi Gimenez.
 
- Wśród tytułów do wydania zawsze szukamy jakiegoś niezwykłego klimatu... cechy, która pozwoli danej grze zostawić po sobie ślad. Digital Sun to fantastycznie utalentowany zespół i kiedy zobaczyliśmy Moonlightera po raz pierwszy, od razu przykuł naszą uwagę więc z ekscytacją przystąpiliśmy wspólnie do dalszych prac nad projektem. Dziś możemy z dumą powiedzieć, że ta unikalna perełka już teraz jest dla nas wielkim hitem, a premiera Between Dimensions na konsolach to kolejne ważne wydarzenie w rozwoju marki. Wypada tylko pogratulować studiu Digital Sun stworzenia gry zdolnej do osiągania takich sukcesów - podsumowuje Paweł Feldman, Publishing Director w 11 bit studios.
 
 
Moonlighter Between Dimensions jest już dostępny na wszystkich platformach, podstawowy Moonlighter jest dostępny na Steam jeszcze jeden dzień ze zniżką 50%. 
 
11 bit studios S.A. to jedna z kilku polskich firm obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). Spółka notowana jest w ramach między innymi indexu WIG.GAMES.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama