dodano: 2019-10-11 22:15:08
PCPS4PS4 PROXBOX

Moons of Madness z datą premiery i nowym zwiastunem!

Autor: AnoX
Moons of Madness z datą premiery i nowym zwiastunem!
19°
0

Moons of Madness doczekało się ogłoszenia daty premiery, dzięki czemu wiemy już kiedy będziemy się mogli przenieść do przerażającej kosmicznej przestrzeni.
 
Najnowsza propozycja Rock Pocket Games i ich wydawcy Funcomu doczekała się w końcu ogłoszenia dokładnej daty premiery. Nie wszyscy będą zadowoleni z tego faktu, ponieważ debiut w tym roku odbędzie się jedynie na komputerach osobistych. 
 
Posiadacze PlayStation 4 i Xbox One będą się mogli zapoznać z produkcją dopiero 21 stycznia przyszłego roku, co nie wszystkim może pasować. Trzeba jednak przyznać, że przynajmniej gra wyprzedzi największe hity przyszłego roku.
 
Bloom: Memories, przygodowe RPG z kampanią finansową na Kickstarterze
 
Produkcja doczekała się zupełnie nowego zwiastuna, który dobrze oddaje atmosferę w grze oraz nieźle przypomina nam o projekcie tuż przed jego pierwszym debiutem.
 
- Chcieliśmy połączyć w grze elementy ze świata Lovecrafta wraz ze zwiedzaniem Marsa - wyjaśnia CEO Rock Pocket Games, Ivan Moen. - W centralnym punkcie postawiliśmy na doświadczenie związane z dziełami Lovecrafta, w dużej mierze stawia na walkę z własnym umysłem. Staniesz przed niebezpieczeństwami z zewnątrz, nie zapominając o wewnętrznych demonach w tym samym czasie jest co czyni grę naprawdę przerażającą. -
 
Moons of Madness na komputerach osobistych pojawi się 22 października 2019 roku, natomiast wersje na PlayStation 4 i Xbox One będą dostępne 21 stycznia 2020 roku.
 
Strona gry
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama