dodano: 2020-02-13 08:10:02
ANDIOSPCNSHPS4

Surrealistyczne Mosaic w korporacyjnym świecie już na PlayStation 4

Autor: agusia16
Surrealistyczne Mosaic w korporacyjnym świecie już na PlayStation 4
13°
0

Mosaic, surrealistyczna gra przygodowa rozgrywająca się w korporacyjnym, nieprzyjaznym świecie, autorstwa Krillbite Studio zadebiutowała na PlayStation 4. 
 
Mosaic, korporacyjny thriller, gra krótka, powolna i dająca do myślenia, dzieło twórców Among The Sleep Krillbite Studio i Raw Fury, mającego na swoim koncie między innymi Whispers of a Machine czy Night Call, zadebiutowała na kolejnej platformie. Tym razem jest to konsole PlayStation 4
 
 Mosaic - recenzja
 
Mosaic to nieco inny od Among the Sleep przygodowy tytuł od Krillbite Studio, który tym razem nie straszy, a zastanawia, zadaje pytanie i oczekuje na nie odpowiedzi. Gra porusza ważki temat alienacji i odrzucenia w niezwykle szybkim, jednostajnym i nudnym korporacyjnym świecie. Problem samotności, powtarzalności i świadomości, że każdy kolejny dzień jest taki sam, towarzyszy graczom w grze nieustannie, ale do czasu.
 
Przygodówka, utrzymana w klimacie psychologicznego thrillera, opowiada historię mężczyzny żyjącego ponurą, powtarzalną egzystencją. Jako trybik w nieubłaganej korporacyjnej maszynie, pewnego dnia odkrywa coś dziwnego, co pozwala mu spojrzeć na swoje życie z nieco innej strony. Dziwność odmienia zarówno jego, jak i otaczający go, szary i smutny świat, dając mu nadzieję. 
 
Premiera Mosaic na kolejną platformę, Playstation 4 oraz Pro, sprawiła iż tytuł ten dostępny jest już na każdej z platform, zarówno w w wersjach na komputery osobiste, jak i konsole oraz urządzenia mobilne.  
 
Dodatkowo gracze mogą także zakupić grę w wersji Deluxe Edition, która zawiera między innymi: podstawową wersję gry, cyfrową ścieżkę dźwiękową, konto Premium Love, okładka telefonu w grze deluxe.
 
Gra Mosaic dostępna jest na iOS, tvOS i MacOS w Apple Arcade oraz na Windows PC, Mac i Linux na Steam i GOG.com, a także w wersji na Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4 oraz Pro. 
 
Strona Mosaic Corp.biz
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama