dodano: 2020-01-24 18:00:02
ANDIOSPCNSHPS4

Mosaic także już dostępne, zarówno na konsolach Xbox One jak i Switch

Autor: agusia16
Mosaic także już dostępne, zarówno na konsolach Xbox One jak i Switch
14°
0

Mosaic, utrzymana w konwencji psychologicznego thrillera, przygodowa gra narracyjna Krillbite Studio już dostępna na konsolach Xbox One i Nintendo Switch.
 
Mosaic po premierze na komputerach osobistych na platformach GOG.com i Steam, a także w App Store, w końcu zawitało na konsole. Gra stworzona przez niezależne Krillbite Studio, które zasłynęło horrorem z dzieckiem w roli głównej zatytułowanym Among The Sleep i wydawcy Raw Fury, który ma na koncie wiele przygodówek, między innymi Whispers of a Machine, dostępna jest już dla posiadaczy Xbox One oraz przenośnej konsoli Nintendo Switch
 
Mosaic - recenzja  
 
Mosaic to gra porusza problemy współczesnego świata, ogromną i zimną machinę miejskiej korporacji, w której pojedyncza jednostka ludzka jest tylko niewielkim, drobnym ziarenkiem, nie mającym znaczenia. W grze wcielamy się w mężczyznę wkręconego w taki korporacyjny wir, który czuje się odrzucony i wyalienowany z rzeczywistości i społeczeństwa, w którym przyszło mu egzystować. Jego nudne i zdawałoby się nic nie znaczące życie zmienia się pewnego poranka, kiedy to wokół niego zaczynają dziać się niezwykłe i dziwne rzeczy.  
 
Mosaic jest już dostępna w systemach iOS, tvOS i MacOS za pośrednictwem Apple Arcade, a także w systemach Windows PC, Mac i Linux na  Steam i GOG.com oraz na konsolach Xbox One, Nintendo Switch. Niebawem gra zadebiutuje także na PlayStation 4 i Pro. 
 
Kup na Xbox One
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama