15°
0
dodano: 2021-10-13 06:00:02

MythBusters: The Game odniosło sukces na Kickstarterze!

Autor: AnoX

MythBusters: The Game zaliczyło sukces na Kickstarterze, gdzie gracze zdecydowali się docenić nadchodzący projekt Movie Games.

Zbiórka społecznościowa na nadchodzący symulator szalonych eksperymentów okazała się sukcesem, zgarniając przeszło 70500 złotych, co stanowi ponad 230% oczekiwanej kwoty podstawowej!

Gra bazująca na marce Pogromcy Mitów już teraz budzi spore zainteresowanie, jednocześnie okazując tyle serca i środków, że pełna wersja zostanie wzbogacona o nowe zadania, szerszy asortyment materiałów czy też rozszerzenie opcji personalizacyjnych.

Produkcja ma na przestrzeni tego roku zagościć na Steamie, wcześniej pojawiając się na targach EGX oraz na Tokyo Game Show 2021.

Przeczytaj także: Next@Acer już 13 października, Acer zapowiada sporo nowości.

Cieszy nas sukces kampanii i reakcje - nie tylko ze strony społeczności. W początkowym okresie uzyskaliśmy wsparcie platformy Kickstarter, która pozytywnie oceniła nasz projekt i umieściła go w rekomendacjach na stronie głównej. Udało się także osiągnąć założony cel marketingowy, czyli dotrzeć do osób, które jeszcze nie słyszały o naszej grze. Było to przedłużenie akcji outreachowej rozpoczętej niedawną obecnością MythBusters: The Game na Future Games Show w ramach Gamescom. Jesteśmy także zadowoleni z faktu, że reakcje na demo gry, będące jedną z nagród dla osób wspierających, były entuzjastyczne - mówi Piotr Gnyp, CMO Movie Games.

MythBusters: The Game celuje w debiut w czwartym kwartale 2021 roku na komputerach osobistych (Steam).

Karta na Steam

Kampania na Kickstarterze

Wydawca: Movie Games S.A. notowane jest na parkiecie NewConnect.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje