15°
0
dodano: 2021-03-02 22:20:01
PCPS5

Na czym polega pętla czasowa w DEATHLOOP? Bethesda i Arkane tłumacząco nas czeka w ramach rozgrywki w Blackreef!

Autor: AnoX
Gra: DEATHLOOP

DEATHLOOP pojawiło się na IGN Fan Fest, gdzie widzowie mogli się zapoznać z materiałem wyjaśniającym jak działa pętla czasowa w Blackreef. Co czeka Colta?

Dinga Bakaba w zabawnym wideo krok po kroku prezentuje na czym będzie polegać zabawa w Deathloop i jak prosta na papierze konwencja przerasta się w rozbudowaną i zaawansowaną propozycję.

Zapoznaj się także z: It Takes Two zrobiło na nas przedpremierowo świetne wrażenie! - Opinia po pokazie

Jako Colt będziemy się starali odnaleźć optymalną ścieżkę, w ramach której wyeliminujemy Wizjonerów, czyli najbardziej wpływowe osoby na wyspie Blackreef, gdzie persony te dysponują faktyczną nieśmiertelnością.

Naszym zadaniem będzie wyeliminowanie ich wszystkich w ciągu jednego dnia, będącego także pojedynczym cyklem. W jego trakcie mierzyć się będziemy ze wszystkimi, włącznie z najbardziej wpływową Wizjonerką Jules. 

Każda porażka rozpoczyna kolejny dzień całkowicie od nowa, przy czym z nami pozostaje doświadczenie oraz wiedza, za sprawą której będziemy mogli coraz to skuteczniej radzić sobie na tej tajemniczej wyspie, skrywającej ciekawe bronie, ulepszenia, moce oraz przedmioty, niezwykle cenne dla ostatecznego rezultatu zmagań!

DEATHLOOP oraz DEATHLOOP Deluxe Edition zadebiutują 21 maja 2021 roku na komputerach osobistych i PlayStation 5.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama