dodano: 2019-08-14 15:00:07

Oto Need for Speed Heat! Co przygotowało Ghost Games?

Autor: AnoX
18°
0
Oto Need for Speed Heat! Co przygotowało Ghost Games?
Need for Speed Heat dziś zostało oficjalnie po raz pierwszy zaprezentowane publice, dzięki czemu wiemy już czego się możemy spodziewać po najnowszej części.
 
Ghost Games od pewnego czasu pracuje nad kolejną odsłoną cyklu, która ma się jeszcze ukazać na tej generacji konsol. Heat zapowiada się nam jako jedna z potencjalnie lepszych część rozgrywając się w otwartym świecie, stawiając na trochę inne klimaty, lecz nie zapominając o dynamicznej, wyścigowej atmosferze.
 
Najnowsza odsłona musi odeprzeć nie tylko wiele różnych opinii graczy, ale także powinien przełamać to jak zła była ostatnia odsłona wypełniona agresywnym i ogólnie zbędnym grindem samochodów.
 
Po raz kolejny będziemy się mierzyć z policją także na ulicach wypełnionych ostrą rywalizacją, z atmosferą także hiszpańskojęzyczną. Rywalizacją zarówno w ciągu dnia na festiwalach jak i nieoficjalna w nocy.
 
Masa opcji kreowania naszego pojazdu, kilka scen z samej rozgrywki oraz ogólnego pomysłów na produkcję, zatem na szczegóły musimy jeszcze zaczekać.
 
Need for Speed Heat ukaże się 8 listopada 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama