dodano: 2020-03-03 21:00:04

Need for Speed Heat w marcu wzbogaci się o nowe fury oraz zawartość!

Need for Speed Heat w marcu wzbogaci się o nowe fury oraz zawartość!
24°
0

Need for Speed Heat doczeka się w marcu zupełnie nowej aktualizacji, która wzbogaci rozgrywkę o nowe samochody, wyzwania modyfikację oraz wiele więcej!
 
Electronitc Arts oraz Ghost Games ogłosiły, że w marcu gracze będą mogli przez długi czas delektować się zupełnie nową zawartością, mogącą przełożyć się na kolejne godziny zabawy.
 
W ramach nowości liczyć możemy za darmo na samochód Aston Martin DB11 Volante (2018), któremu towarzyszyć bedzie specjalny głos lektora, 6 zestawów wyzwań (do 5 godzin zabawy), ekskluzywne wydarzenia, stroje postaci, elementy dekoracyjne auta oraz motywy nawiązujące do tego wozu.
 
Ponadto zakupić będziemy mogli McLaren F1 (1993) z zawartością idenyyczną jak wspomniany Volante z 2018 roku, przy czym w tym wypadku elementy ściśle odwoływać się będą do tego wozu.
 
Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville i Szczęśliwe zombie!
 
Czarny Rynek wzbogaci się o nową postać Raziela, który sprowadza wspomniane samochody, dostarcza nowe pojazdy za realne pieniądze oraz otwiera własny wątek fabularny.
 
Za jego sprawą liczyć możemy także na nową serię wyzwań weryfikujących nasze umiejętności oraz zmysł, za co możemy być wynagrodzeni specjalnymi strojami, częściami oraz motywami włączając w to także neony.
 
Ponadto twórcy zdecydowali się wprowadzić także pomniejszych poprawek zwiększających jakość produkcji, wprowadzając do niej lepszą stabilność działania.
 
Przy okazji Ghost Games wprowadziło także wsparcie dla możliwości podłączenia własnej kierownicy, wprowadzono koło czatu oraz możliwą do zakupienia Mapę - Klucze, ujawniającą lokalizacje na mapie świata przedstawionego, z podkreśleniem przedmiotów, zadań oraz stacji benzynowych.
 
Need for Speed Heat ukazało się 8 listopada 2019 roku na PC, PS4 i XB1. Gra dostępna jest w ramach abonamentów EA Access i Origin Access.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama