dodano: 2020-02-23 23:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Więcej Nemesisa i nowe/stare monstrum z Resident Evil 3 Remake!

Autor: AnoX
Więcej Nemesisa i nowe/stare monstrum z Resident Evil 3 Remake!
29°
0

Resident Evil 3 Remake (2020) doczekało się kilku nowych wycieków grafik, dzięki czemu zobaczyliśmy ponownie Nemesisa oraz nowe lub nowe/stare monstrum.
 
Najnowsza gra Capcomu doczekała się kolejnego wycieku screenshotów i to takich realnych ujęć z rozgrywki, a nie materiałów reklamowych. W każdym bądź razie najnowsza seria ukazuje nam kilka scenek, na których znaleźć możemy nie tylko słynnego Nemesisa, ale także i nowe monstrum, mogącym być także odnowioną wersją starszego stwora.
 
Resident Evil 3 Remake (2020) z nowym, sprytniejszym Nemesisem?
 
Rzecz jasna na żywo możemy ujrzeć ukochaną przez graczy Jill Valentine zmuszoną do obrony względem jednego z najbardziej pamiętnych przeciwników, w historii gier wideo wszechczasów.
 
Fani od razu zwrócili uwagę, że Nemesis znacząco się zmienił pod względem wyglądu, co jest z resztą zgodne z jedną z ostatnich wypowiedzi twórców, którzy chcą tym razem zaoferować nam prawdziwą rewolucję.
 
 
Przy okazji zobaczyć możemy jeszcze jednego, wyjątkowo paskudnego potwora, który może być czymś nowym, choć społeczność bardzo szybko stwierdziła, że jest to efektownie wykonany odświeżenie.
 
Różnica zdań dotyczy tylko tego czy mamy w tym wypadku do czynienia z Hunter Y czy z Grave Diggerem, który teoretycznie jest nieco bliższy pod wieloma względami.
 
W chwili obecnej jest oczywiście zbyt wcześnie, abyśmy mogli jednoznacznie ocenić z tym dokładnie mamy do czynienia. Projekt posiada wiele szczegółów, jednakże stawianie na małą rewolucję może otworzyć skrzydła pomiędzy obiema propozycjami.
 
[Komentarz redaktora] Jedno nie ulega wątpliwości, w obu przypadkach mamy do czynienia ze znakomitym poziomem wykonania, które pozazdrościć może wiele innych studiów. Podejście do bardziej standardowego i nieco bliższego Zachodowi modelu. Zyskuje to nieco większą spójność, choć być może tym razem zaskoczeń nie będzie brakować....
 
 
 
Resident Evil 3 Remake ukaże się 3 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One.
 

źródło: Twitter

Komentarze (0):
Reklama
Reklama