dodano: 2020-03-10 08:20:02

Cyberpunkowa animacja Netfix, Altered Carbon: Resleeved na zwiastunie

Autor: agusia16
Cyberpunkowa animacja Netfix, Altered Carbon: Resleeved na zwiastunie
17°
0

Altered Carbon: Resleeved, cyberpunkowy świat science - fiction inspirowany twórczością Richarda K. Morgana, w formie animacji Netflix na oficjalnym zwiastunie. 
 
W świat cyberpunkowego noir, inspirowanego twórczością Richarda K. Morgana, po raz kolejny na platformie Netflix, tym razem w rysunkowejformie, w anime Altered Carbon: Resleeved wkroczymy już za kilka dni. Tymczasem Netflix przygotował klimatyczny oficjalny zwiastun. Jego polską wersję językową, w formie dubbingu oraz napisów, możecie obejrzeć bezpośrednio na Netflix. 
 
 Recenzja serialu Altered Carbon - Ludzkość rozmyśla o przyszłości?
 
Jak widać popularność produkcji w uniwersum cyberpunk i noir, w świecie Altered Carbon nie maleje. Dobrze przyjęty serial Altered Carbon, którego drugi sezon na Netflix trafił pod koniec lutego, to nie ostatnia produkcja w tym uniwersum, czerpiącym garściami z prozy Richarda K. Morgana. Tym razem na Netflix zagości anime, autorstwa Dai Sato, który pracował przy takich projektach growych jak: Resident Evil: Revelations czy Ghost in the Shell: Stand Alone Complex.
 
Niezwykle barwny, ale i niezwykle brutalny, klimatyczny zwiastun to ułamek historii rozgrywającej się w na planecie Latimer. W Altered Carbon: Resleeved śledzimy losy płatnego najemnika Takeshiego Kovacsa. Zlecone mu bardzo ważne zadanie. Musi rozpocząć dochodzenie w sprawie śmierci szefa jakuzy. Sprawa zatacza coraz większe kręgi, jest niezwykle tajemnicza, a kluczową w niej postacią może być tatuażystka syndykatu yakuzy, którą Kovacs musi chronić. 
 
Serial na platformie Netflix zadebiutuje 19 marca między innymi w pełnej polskiej wersji językowej. 
 
Serial na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama