dodano: 2020-04-04 08:50:01

Netflix, Pokochaj, poślub, powtórz, oficjalny zwiastun komedii pomyłek

Netflix, Pokochaj, poślub, powtórz, oficjalny zwiastun komedii pomyłek
24°
0

Pokochaj, poślub, powtórz, pełna zwrotów akcji i humoru komedia pomyłek już za kilka dni na platformie Netflix. Obejrzycie jej oficjalny filmowy zwiastun.
 
Były horrory, były trzymające w napięciu thrillery, były także seriale, więc pora najwyższa na produkcję w nieco lżejszym klimacie. Tym razem żartobliwa, błyskotliwa, ale i romantyczna komedia pomyłek Pokochaj, poślub, powtórz, która już za kilka dni zadebiutuje na platformie Netflix
 
Zanim Odejdę - recenzja filmu o prawdziwej miłości
 
Akcja tego pełnego nieprzewidzianych zwrotów akcji filmu, rozpoczyna się od ślubu. W ten niezwykle uroczysty dla siostry dzień, Jack (Sam Claflin) ma na głowie mnóstwo problemów, które piętrzą się już od rana. Po pierwsze pojawia się jego wściekłą eks (Freida Pinto), po drugie na przyjęciu pojawia się nieproszony gość skrywający pewną tajemnicę. Lek nasenny przeznaczony zupełnie dla kogo innego, zażyła niewłaściwa osoba. Sytuacje dramatycznie, acz dla widza zabawnie, dopina uciekającą dziewczynę (Olivia Munn). Jack ma wrażenie, że na jego oczach rozgrywają się dwie zupełnie różne wersje wesele jego ukochanej siostry.
 
Pokochaj, poślub, powtórz to komedia romantyczna w reżyserii Deana Craiga, który wyreżyserował dwie wersję zabawnej komedii pomyłek Zgon na pogrzebie. W obsadzie: Olivia Munn jako Dina, Sam Claflin  w roli Jacka, Eleanor Tomlinson jako Hayley, Aisling Bea w roli Rebecci, Freida Pinto jako Amanda oraz Joel Fry w roli Bryana.
 
Premiera filmu Pokochaj, poślub, powtórz na Netflix 10 kwietnia.  
 
Film na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama