dodano: 2021-10-12 16:00:02

Next@Acer już 13 października, Acer zapowiada sporo nowości.

0
Next@Acer już 13 października, Acer zapowiada sporo nowości.

Next@Acer odbędzie się 13 października o godzinie 15. Na konferencji zobaczymy produkt linii Acer, Predator, ConceptD, ekologiczne oraz antybakteryjne rozwiązania firmy. Dodatkowo wydarzenie będzie uprzyjemnione konkursem z nagrodami.

Na październikowym GPC (Global Press Conference) Acer będzie miał okazję zaprezentować sporo nowości w ramach programu Next@Acer. Firma nie odkrywa wielu kart, ale wiemy, że dominowa mają koncepty ekologiczne, na co wskazuje również oprawa graficzna. Co więcej, zapewne idąc z duchem czasu Acer, ma zaprezentować antybakteryjne właściwości urządzeń.

Dodatkowo możemy spodziewać się prezentacji produktów linii Acer, Predator, a także ConceptD. Tegoroczna konkurencja odbywa się pod hasłem "made for humanity" czyli stworzone dla ludzkości.

Zobacz także: Recenzja realme 8i - Niezłego smartfona nastawionego na szybkość

Na polskich kanałach konferencję poprowadzą influencerka Luiza Sprusińska oraz youtuber Szymon Tyszkowski. Dla tych, którzy zechcą dołączyć przewidziany jest konkurs przeprowadzony za pomocą aplikacji Kahoot. Do wygrania 40 napojów PredatorShot, 7 czteropaków PredatorShot oraz dwa monitory Acer K3, a główną nagrodą będzie Acer Aspire C 22 All in One.

Konferencja będzie transmitowana zarówno na youtube, na kanale Acer, jak i na Facebooku, a odbędzie się w środę 13 października o godzinie 15 czasu polskiego.

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje