dodano: 2019-05-19 21:30:03
PC

NIGHTWALK, eksploracyjny i relaksacyjny spacer w mrokach nocy

Autor: agusia16
NIGHTWALK, eksploracyjny i relaksacyjny spacer w mrokach nocy
13°
0

Eksploracyjną, narracyjną i nastawioną na przemyślenia wędrówkę przez mroki nocy, pragnie latem tego roku zaprezentować graczom niezależne studio ONEVISION GAMES, w przygodówce zatytułowanej: NIGHTWALK.
 
Projekt jest pierwszoosobową przygodówką nastawioną na narrację i eksploracyjny styl rozgrywki, zwany "symulatorem chodzenia". Gra nastawiona jest na spokojną wędrówkę, bez wrogów i niebezpieczeństw znanych z horroru, a raczej zmuszającą graczy do swoistych przemyśleń i wspomnień, które towarzyszą ludziom podczas wieczornych i nocnych spacerów.
 
Gracz może dowolnie i zależnie od potrzeby eksplorować okolice, bez ograniczeń czasowych i trudności związanych z rozgrywką, odkrywając jednocześnie naturalne, ale i surrealistyczne piękno. 
 
Nightwalk_1
 
NIGHTWALK przenosimy się na ukrytą, spokojną i malowniczą wyspę, gdzie podczas lata odbywamy długi, nocny spacer. Muskani ciepłą, letnią bryzą, wspominamy wspólne momenty życia spędzony z najlepszym przyjacielem, przypominamy sobie najmilsze chwile razem. Przy okazji delektujemy się spokojem lasu, różnorodnością otaczających nas zjawisk. Spacerowi, w tym wypadku rozgrywce towarzyszy klimatyczna fortepianowa ścieżka dźwiękowa. 
 
Poznaj ogromną wyspę otoczoną nocą, pamiętaj o pięknych chwilach swojego życia i znajdź swój wewnętrzny spokój, słuchając muzyki fortepianowej, która zazdrości uczuć nostalgii, tajemnicy i przyjaźni.
 
Nightwalk_2
 
NIGHTWALK to produkcja, która wciąż jest w fazie tworzenia. Jej premiera w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam, w wersji na PC przewidziana jest na lato tego roku. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Nightwalk_3  

 


Komentarze (0):
Reklama