11°
0
dodano: 2020-08-17 22:10:01
PC

Noita doczekała się aktualizacji Restart, nowych fragmentów ścieżki dźwiękowej oraz zapowiedzi podwyższenia ceny

Autor: AnoX
Gra: Noita
Niezależne studio Nolla Games zapowiedziało, że Noita wzbogaciła się o aktualizację Restart, udostępnienie fragmentu ścieżki dźwiękowej i... podniesienia ceny.
 
Obiecująca propozycja w świecie magii doczekała się  aktualizację Restart poprawiającą wiele w kwestii zabawy, jednocześnie zapewniając już możliwość swobodnego odpalenia nowej gry bez ponownego uruchomienia się gry.
 
Nie zabrakło kilku nowych perków, poprawek fizycznych, nowego mostu linowego, dwóch nowych typów przeciwników, nowego czaru - Bomb Cart oraz udoskonalenia ragdolli wraz z nowiusieńkimi sekretami do odkrycia.
 
Zapoznaj się także zNeither Day nor Night, wymagająca i niezwykle trudna platformowa przygodówka metridvania z datą premiery i wersję demonstracyjną
 
Przy okazji zdecydowano się udostępnić nową porcję muzyki w ramach Noita Soundtrack Volume 2. To zupełnie nowa porcja utworów związanych między innymi Z takimi miejscówkami w grze jak Snowy Depths czy Hiisi Base.
 
 
Twórcy zwiedzi oraz szybko wprowadzili podniesienie ceny gry, która obecnie wynosi 71,99 złotych. Proces ten przeprowadzono zgodnie z wcześniejszymi ogłoszeniami, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że ta oryginalna produkcja zbliża się do premiery swojej pełnej wersji.
 
Noita znajduje się obecnie w fazie Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych.
  
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama