dodano: 2021-04-06 18:00:01
PC

non - The First Warp, klasyczna przygodówka z manipulacją czasem i przemierzaniu innych światów z kartą na Steam

non - The First Warp, klasyczna przygodówka z manipulacją czasem i przemierzaniu innych światów z kartą na Steam
0

non - The First Warp, klasyczna przygodówka studia Lars Pontoppidan, z manipulacją czasem i przemierzaniu innych światów z kartą na platformie Steam. 

Dawno nie było nic klasycznego w przygodowym stylu "wskaż i kliknij", co zapewne martwiło graczy lubiących rozgrywkę w point and click stylu, w tym mnie. Na szczęście klasyka, tworzona przez niezależne, niewielkie studia nie umarła i ma się całkiem dobrze. Świadczy o tym zapowiedź kolejnej przygodówki w takim stylu, jaką jest non - The First Warp, gra stworzona przez niezależne studio Lars Pontoppidan oraz Black Grain Games.

Choć na razie nie znamy oficjalnej daty wydanie non - The First Warp, to już na ten moment, możemy grę dodawać do swojej listy życzeń na Steam, gdzie będzie dystrybuowana. Jest także jej oficjalny zwiastun, który przenosi nas w dość wyjątkowe, ręcznie rysowane światy.

Przeczytaj również: Seria gier Agatha Christie - opis, kolejność, rozgrywka i mechanika, najlepsza z serii. Kolejny cykl detektywistyczny!

Historia bowiem rozgrywa się gdzieś w galaktyce, w której jako  "Ո Օ Ո", programista z kosmosu, przypadkowo zostaniemy przeniesieni na grupy galaktyk. Odtąd naszym celem, poprzez liczne zagadki, rozmowy z wieloma przedziwnymi mieszkańcami, równie przedziwnych planet oraz badaniu rozległej fauny, spróbujemy rozwikłać zagadkę naszego tajemniczego zniknięcia. Przede wszystkim jednak, spróbujemy wrócić do domu, na naszą planetę - planetę naszego protagonisty, zwaną Toukin.

non - The First Warp to klasyczna przygodówka, w której głównym aspektem jest manipulacja czasem, jaką mogliśmy przeżywać w przygodowo-logicznym Timelie czy w przygodówce akcji Omensight. Rozgrywka nastawiona jest na swobodę, w urokliwym stylu 2D, który kojarzymy z klaskami lat 90-tych. Zabawa pełna jest wyważonego humoru i dziwnych postaci. Towarzyszy jej relaksująca muzyka i mnóstwo przeróżnych zagadek. Cała rozgrywka została podzielona na 6 rozdziałów. Będzie dostępna w językach: angielskim, hiszpańskim i duńskim. Niestety brak polskiego. 

Data premiery gry nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. non - The First Warp zadebiutuje w wersji na komputery osobiste PC na Steam. 

Karta gry na Steam


Komentarze (0):
Reklama
Reklama