dodano: 2016-11-05 14:00:01
PS4XBOX

Now Sing, nowe konsolowe karaoke jeszcze w tym miesiącu

Autor: agusia16
Now Sing, nowe konsolowe karaoke jeszcze w tym miesiącu
0

Now Sing, to propozycja dla fanów śpiewania i dobrej zabawy, którą zaoferowało nam Wydawnictwo Techland. Nowe, konsolowe karaoke, dostępne na PlayStation 4 i Xbox One, zadebiutuje już niebawem, bowiem 18 listopada.
 
W zestawie, w którym znalazł się jeden lub dwa mikrofony, znajdziecie 30 hitów znanych zagranicznych wykonawców, takich jak: Calvin Harris, Mark Ronson feat. Bruno Mars, Meghan Trainor, Ariana Grande feat. Iggy Azaela, John Legend, Maraoon 5, LMFAO i wiele innych. Wszystkie dostępne w grze piosenki dostępne są także w wersji instrumentalnej i posiadają oryginalne teledyski. 
 
Now Sing, to idealna zabawa na zimne, jesienne i zimowe wieczory. Gra oferuje niespotykaną jak do tej pory możliwość dostosowania rozgrywki do indywidualnych potrzeb graczy. Możemy zatem śpiewać solo lub w duecie, a także wymieniać się między sobą jednym mikrofonem. Dopasowano także poziom trudności, dając początkującym fanom karaoke,  możliwość wyświetlania napisów, zaś bardziej zaawansowanym brak tekstu i wskazówek. 
 
Now Sing, to nie tylko odśpiewywanie piosenek, ale i rywalizacja. W grze wbudowano możliwość towarzyskiej rywalizacji, w postaci tak zwanego "starcia" , w którym wygrywa ta osoba, która jako pierwsza "wyśpiewa" określoną ilość punktów lub jako ostatnia straci punkty energii uzbierane podczas fałszowania. 
 
Tak o nowym projekcie  mówi Anna Łada- Grodzicka, Manager ds PR Wydawnictwa Techland: "Zabawa przy karaoke w zimne i długie wieczory, to idealny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności wokalnych. Własne interpretacje światowych hitów są w zasięgu ręki. Karaoke Now Sing oferuje niesamowitą różnorodność w temacie trybów, które można wybrać do wspólnej zabawy". 
 
Zestaw Now Sing z jednym mikrofonem wyceniony został na 149,90 a z dwoma na 190,90. 

 


źródło: Informacja prasowa: Techland Wydawnictwo

Komentarze (0):
Reklama
Reklama