0
dodano: 2020-10-31 06:00:01

Nowa dawka rabatów w PlayStation Store wystartowała! Jakie tytuły możemy zakupić taniej?

Autor: AnoX
Na PlayStation Store oficjalnie wystartowała zupełnie nowa porcja promocji oraz rabatów. Jakie gry możemy zakupić taniej w najbliższym czasie?
 
Nastał czas na kolejne, drugie już porcje promocji wchodzących w skład nowego sklepu PlayStation Store, zgodnie z którym będziemy mogli liczyć na przecenione wersje FIFA 21 w ramach Okazji Tygodnia.
 
Nie zabrakło kolejnej porcji zniżek w ramach halloweenowych będziemy mogli zakupić Days Gone za niecałe 84 złote, Death Stranding za prawie 125 złote, MediEvil za dokładnie 62 złote, Wasteland 3 za prawie 187 złotych. Zapomnieć nie sposób także o Fallout 4: Game of the Year Edition za niecałe 87 złote, Dragon Age™: Inkwizycja – Edycja Specjalna za 31 złote czy też Obcy: Izolacja - Kolekcja za niemalże 46 złotych.
 
Wśród nowości znajdziemy także Planetę Zniżek obejmującą takie prepozycje jak chociażby The Forest za niecałe 36 złote, Mafia II: Edycja Ostateczna za 62 złote, Red Dead Redemption 2 za lekko ponad 121 złote czy też Sekiro: Shadows Die Twice - Edycja Gry Roku za niecałe 188 złote.
 
Na koniec pozostawiłem sobie Ofertę weekendową, gdzie znajdziemy przeceny gier z marki Gwiezdne Wojny, w tym STAR WARS™ Battlefront™ II za niecałe 50 złotych, STAR WARS™: Squadrons za przeszło 126 złotych i STAR WARS Jedi: Upadły zakon™ za prawie 145 złotych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama