dodano: 2018-11-19 23:00:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Nowa lokacja i nowi operatorzy w Rainbow Six Siege - Wind Bastion

Autor: nocarz
Nowa lokacja i nowi operatorzy w Rainbow Six Siege - Wind Bastion
19°
0

Ubisoft pokazał nowych operatorów w Rainbow Six Siege i nową operację – Wind Bastion. Do operatorów dołączają obywatele Maroka – Kaid i Nomad, a nowa lokacja przenosi graczy do przepięknych miejsc w Afryce Północnej.
 
Twórcy zaprezentowali także nowy gameplay, który zawiera sporo ciekawostek i wskazówek z nowymi operatorami w roli głównej.
 
Kaid to wspaniały żołnierz, który lubuje się w elektryczności, a jego elektroszpony potrafią zatrzymać każdy szturm. Dzięki tym gadżetom, Kaid potrafi podpiąć pod napięcie nawet całe pomieszczenia i co ważne nie musi umieszczać elektroszpona dokładnie na danej powierzchni. Wystarczy, że będzie w zasięgu działania. Dodatkiem do elektroszponów jest zabójcza półautomatyczna strzelba. Kaid to także świetny szkoleniowiec, a jego uczniem była Nomad.
 
Ta bardzo niebezpieczna kobieta posiada równie niebezpieczny gadżet czyli specjalną wyrzutnię granatów. Nomad wystrzeliwuje te specjalne i lepkie granaty zbliżeniowe, które wybuchając odrzucają ofiarę. Dzięki temu obrońcy mogą zyskać sporo cennych sekund, a atakujący stają się doskonałym celem dla karabinu Nomada. Niestety te granaty mogą zaprowadzić też spory chaos w zespole kobiety więc trzeba niezwykle uważać gdzie i w kogo się nimi strzela.
 
Wietrzny Bastion (Wind Bastion) to miejsce, w którym wspomniany Kaid szkolił kolejne zastępy żołnierzy, a podczas rozgrywki do dyspozycji będą aż dwa piętra oraz dwa nowe cele, a biegając po pomieszczeniach można znaleźć sporo odniesień do postaci Kaida jak np. obrazy z jego podobizną. 
 
Karta gry na Steam
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama