dodano: 2020-02-28 12:10:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Nowe zapisy rozgrywki prezentujące dwie klasy postaci z Outriders

Gra: Outriders
17°
0
Nowe zapisy rozgrywki prezentujące dwie klasy postaci z Outriders
People Can Fly w pocie czoła tworzy Outriders, a do sieci trafiają kolejne materiały. Tym razem możemy ujrzeć nowe klasy postaci Trickster i Pyromancer.
 
Polskie studio People Can Fly, które znane jest z takich produkcji jak BulletstormPainkiller czy Gears of War: Judgment, pracuje ciężko nad nową produkcją Outraiders. To kolejna strzelanka w portfolio studia, która zabierze nas do klimatycznego świata przyszłości. Na kanale Game Informer pojawiły się dwa nowe zapisy rozgrywki z gry, które między innymi prezentują dwie klasy postaci.
 
Pierwszą z nich jest Trickster, który jest zwykłym oszustem, a jego główną bronią jest strzelba. To na tyle sprytna postać, że potrafi między innymi teleportować się tak blisko przeciwnika aby go obezwładnić. Na kolejnym materiale możemy zaobserwować drugą klasę, którą jest Pyromancer. To jedna z gorętszych postaci, która uwielbia siać spustoszenie za pomocą ognia. Zarówno strzelając z broni jak i za pomocą swoich umiejętności podpalacza.
 
 
Outriders zaoferuje graczom szybką akcję oraz ciekawą historię. W tej opowieści akcja gry rozpoczyna się na Ziemi sponiewieranej przez choroby i efekty działalności człowieka. Jedyną nadzieją jest niestety odległa planeta o nazwie Enoch.
 
To na nią zostaje wysłany specjalny oddział najemników czyli tytułowych Outriders, celem zabezpieczenia nowych terenów pod kolonizację. Niestety zło czyha za rogiem i po skolonizowaniu planety okazało się, że drzemie tutaj prastare zło. Sprawiło ono, że prawie wszyscy Ziemianie zginęli. Wśród ocalałych znalazł się również główny bohater.
 
Outriders ma ukazać się jeszcze w tym roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych PC.
 
 
 

źródło: Game Informer

Komentarze (0):
Reklama
Reklama