dodano: 2019-07-11 21:30:05

Nowości trafiają do Heavy Metal Machines - Pierwszy motocyklista

Autor: AnoX
10°
0
Nowości trafiają do Heavy Metal Machines - Pierwszy motocyklista
Heavy Metal Machines doczekało się kolejnych aktualizacji, która znacznie zmieniają rozgrywkę poprzez wprowadzanie pierwszego motocyklisty do gry.
 
Sieciowa gra wieloosobowa wzbogaciła się o zupełnie nowe wydarzenie - Rockaway Beach, która koncentruje się na wakacyjnym klimacie skupionym wokół wyspy z pewnym dość aktywnym wulkanem. W rozgrywce pojawia się wiele elementów dokumentacyjnych, którym towarzyszyć będzie także kolejna spora  nowość....
 
 
Łowca Nagród Vulture ma dostarczyć nam okazję do rozgrywki po raz pierwszy motocyklistą, który stawia na agresję oraz zręczne posługiwanie się efektowną bronią stawiającą na interakcję i zwiększającą się moc ataków.
 
Studio Hoplon zdecydowało się rozszerzyć rozgrywkę także o emotikony i cały system, który umożliwi fanom podzielenie się swoimi odczuciami z użyciem także animowanych propozycji.
 
- Niezwykle cieszymy się, że możemy ogłosić nowy sezon zawartości dla graczy - powiedział Rodrigo Campos, szef studia Hoplon. - W Heavy Metal Machines każdy gracz może znaleźć dla siebie właściwy styl gry. Nasze turnieje są otwarte dla wszystkich bez względu na umiejętności, więc wystarczy zaprosić przyjaciół i wziąć udział w zawodach. Do wzięcia są prawdziwe pieniądze, dlatego oczekujemy zażartej rywalizacji i postanowiliśmy przez graczami wyzwanie. Warto odpalić silnik i dołączyć do aren Metal City, bo piąty sezon Metal League startuje już 10 sierpnia 2019 i będzie oferować cotygodniowe, otwarte, darmowe turnieje dla graczy. -
 
 
Heavy Metal Machines można już sprawdzić na komputerach osobistych.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama