dodano: 2022-06-01 07:10:01

Oto 3 nowości w serii Razer Barracuda, słuchawek zaprojektowanych nie tylko do grania!

aktualności newsy hardware Oto 3 nowości w serii Razer Barracuda, słuchawek zaprojektowanych nie tylko do grania!
Oto 3 nowości w serii Razer Barracuda, słuchawek zaprojektowanych nie tylko do grania!
19°
0

Oficjalnie poznaliśmy nowości w serii Razer Barracuda, trzy nowe urządzenia mają się spisać doskonale nie tylko w domu pod grania, ale także spokojnie uraczą nas znakomitymi doznaniami także w podróży czy podczas wakacyjnego wypoczynku na słoneczku.

Amerykańska korporacja zdecydowała się zaprezentować nowe słuchawki, wchodzące w skład rodziny Barracuda, rozpoczynają od modelu podstawowego, przez wariant Pro na odświeżeniu modelu X. Nowe konstrukcje doczekają się zastosowania technologii ANC, znanej już i cenionej funkcji SmartSwitch Dual Wireless, oferującej możliwość połączenia słuchawek z dwoma urządzeniami naraz czy standardów Razer HyperSpeed Wireless (2,4 GHz) oraz Bluetooth 5.2. Z ich pomocą liczyć możemy na szybkie i bezproblemowe połączenie bezprzewodowe.

Model Pro doczeka się świetnego mikrofonu, nastawionego na odcięcie naszego głosu od hałasu w otoczeniu, jednocześnie oferując równie klarowny dźwięk, bazujący na 50-milimetrowych przetwornikach Razer TriForce, wspartych THX Spatial Audo.

Podstawowa Barracuda może się pochwalić uniwersalnym i efektownym projektem obudowy, zapewniającej efektowny styl, przyjemne odczucia nawet podczas intensywnych sesji czy w trakcie podróży lub próby odcięcia się od hałasu wywodzącego się z otoczenia.

Propozycja X skierowana jest do osób, poszukujących jeszcze lepszych wrażeń z użytkowania bezprzewodowego tych cenionych słuchawek. Zwiększono czas pracy na jednym ładowaniu do 50 godzin, dołączany jest kardioidalne nagrywanie HyperClear, dźwięk oferowany przez 40-milimetrowe przetworniki czy obsługę wielu urządzeń.

Przeczytaj również: Czy dźwięk padł ofiarą lepszych wyświetlaczy? - Jak sobie obecnie radzą producenci, jak mogą funkcjonować przyszłe rozwiązania?

Barracuda Pro to hybrydowy zestaw słuchawkowy, który sprawdzi się w każdych warunkach – powiedział Chris Mitchell, szef działu PC Gaming w Razer. - Bez względu na to, czy szukasz solidnego gamingowego zestawu słuchawkowego do domu, czy porządnych słuchawek do słuchania ulubionej muzyki poza domem, Barracuda Pro sprawdzi się na każdym froncie. Ten zestaw to rozwiązanie klasy premium, które stanowi idealne połączenie nowoczesnego designu i wysokiej klasy podzespołów, co przekłada się na świetną jakość dźwięku podaną w atrakcyjnej formie. -

Słuchawki Barracuda Pro nabędziemy od wczoraj za 290 euro, Model podstawowy za 190 euro, natomiast wariant Barracuda X za 120/100 euro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama