dodano: 2020-02-22 06:05:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Nowy Batman z dużym Gotham, bez podtytułu Arkham z Batrodziną i...

Autor: AnoX
39°
1
Nowy Batman z dużym Gotham, bez podtytułu Arkham z Batrodziną i...
Warner Bros Montreal wciąż nie przedstawiło swojej gry, pozbawionej podtytułu Arkham, ale będzie mieć Bat-rodzinę, wielkie Gotham i zupełnie nową historię.
 
James Sigfield z thegww.com podzielił się na Twitterze wieloma niezwykle ciekawy interesującymi informacjami dotyczącymi nowej gry z Btmanem, za którą odpowiadać będzie studio Warner Bros Montreal.
 
Najnowsza gra ma stanowić miękki reboot względem serii Arkham, zabierając z niej kwestie mechaniczne, ale ubierając je w odmienny świat, bliższy nieco wersji świata 52 z młodszym Batmanem i jego sojusznikami.
 
Twórcy będą się starali ukazać nam swoją wizję świata przedstawionego, w którym "Nietoperz" zmierzy się z Court of Owls (pol. Trybunałem Sów). Rozgrywka może oferować nam kooperacyjną zabawę z jednym z czterech sojuszników naszego protagonisty (spora część graczy obstawia Robina, Nightwinga, BatGirl oraz RedHooda).
 
Gotham tym razem powinno być imponująco duże, jednakże szczegóły w tej kwestii nie są nam jeszcze znane. Akrham Knight było spore, choć wielu graczy mocno narzekało na problem przemieszania się z użyciem Batmobilu.
 
 
Opowieść nie będzie powiązana z poprzednimi grami, ponieważ studio Rocksteady skutecznie zamknęło całość i nie było sposobu na możliwość jej kontynuacji. 
 
Nowy Batman będzie tak jak inne gry Warner Bros nastawiony na model gry-usługi, która ma być w jakimś stopniu rozwijana. Zapewne mowa będzie o kolejnych dodatkach, przypominających te z poprzednich części.
 
Gra tradycyjnie już zostanie zapowiedziana w wybranej przez wydawcy chwili i nie będzie nią żadna duża impreza branżowa, co stanowi bezpośrednią kontynuację  strategii WB.
 
[Komentarz redaktora] Po usunięciu pomysłu na grę o Damianie Wayne'ie nadszedł czas na kolejny pomysł, który może się okazać tym na co fani czekali. Pytanie brzmi czy wobec problemów studio tym razem wyciągnęło wnioski i zaoferuje nam tytuł działający na odpowiednio wysokim poziomie jakości.
 
 
 
 

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-02-22 12:31:15

Miejsce komiksów typu Spiderman czy Batman jest w komiksach i kinie. W grach się to nie sprawdza.

Reklama
Reklama