dodano: 2020-02-04 07:10:01

Nowy Ratchet & Clank zagości na premierę PlayStation 5?

Autor: AnoX
Nowy Ratchet & Clank zagości na premierę PlayStation 5?
17°
0

W sieci pojawiły się świeże plotki sugerujące, że nowa odsłona cyklu Ratchet & Clank ma zagościć na PlayStation 5 w dniu premiery konsoli Sony.
 
Ostatnia odsłona Ratchet & Clank okazała się sporym sukcesem, nawet pomimo tego, że mieliśmy do czynienia z dużym zresetowaniem cyklu i nadaniem mu większej dawki świeżości.
 
Podobno kolejna część nie tylko powstaje, ale ma zostać ujawniona w najbliższych miesiącach, ponieważ premiera tej gry zaplanowana została na start rynkowego życia PlayStation 5.
 
Colin Moriarty w swoim podcasie zdradził, że najnowsza propozycja Insomniac Games stanowi tytuł osadzony pomiędzy Marvel's Spider-Man, a Marvel's Spider-Man 2.
 
Podobno roważana była premiera jeszcze na PlayStation 4, o czym informowały plotki z kwietnia ubiegłego roku, jednakże nic z tego nie wyszło ze względu na Sony.
 
Japońska korporacja zdecydowała, że o wiele lepszym ruchem będzie uczenienie z Ratchet & Clank tytuły startowego dla nowego urządzenia. Przy okazji to byłaby propozycja pewniejsza od radzącego sobie nie najlepszej Knacka.
 
PlayStation chce naprawić błąd z poprzedniej generacji, serwując już na start bardzo dużą ilość tytułów, co może i zapewne będzie mieć odzwierciedlenie w przyszłych latach. Niemniej to postawienie na pewnego konia, który zapewne nie zawiedzie, a w dodatku będze mógł zachwycić.
 
Insomniac Games jest z resztą obecnie jednym ze studiów należących do japońskiego giganta, w związku z czym dysponują oni jeszcze większymi możliwościami poznawania nowego urządzenia wraz ze specyficznymi cechami czy detalami.
 
Czy posiadacze PlayStation 4 powinni czuć się zawiedzeni? Otóż nie, jeżeli te plotki potwierdziły by się z poprzednimi, to na obecnej generacji mielibyśmy okazję sprawdzić przygody innego, uroczego bohatera. Sly ponoć na wyjść w tym roku właśnie na PS4.
 
Recenzja Ratchet & Clank (2016)
 
Podsumowując, podobno powstający Ratchet & Clank ma mieć premierę jesienią 2020 roku wraz z konsolą PlayStation 5.
 
[AKTUALIZACJA] Podczas The Future of Gaming, Sony zdecydowało się zaprezentować graczom Ratchet & Clank Rift Apart.

źródło: fot, screeny z odsłony z 2016; gamerant.com/ps5-launch-games-ratchet-and-clank/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama