dodano: 2020-02-15 06:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Nowy wyciek trybu Battle Royale w CoD Modern Warfare potwierdza mapę!

Autor: AnoX
Nowy wyciek trybu Battle Royale w CoD Modern Warfare potwierdza mapę!
30°
0

Wycieki trybu Battle Royale do Call of Duty Modern Warfare pojawią się regularnie. Tym razem potwierdza on jednak mapę oraz spory i ciekawy obszar Warzone.
 
W drugiej połowie listopada 2019 roku zaprezentowaliśmy Wam wyciek dotyczący mapy do trybu Battle Royale do Call of Duty Modern Warfare, a niedawno wspominaliśmy Wam krótkie przebitki z kilku perspektyw.
 
Do sieci trafiły jednak screeny wykonane przez jednego użytkownika Twittera, który nie tylko ukazał nam kilka nowych miejscówek, ale także zagwarantował nam kolejną grafikę z mapą, pokrywającą się praktycznie 1 do 1 z pierwszym wyciekiem mapy.
 
Poza sporym obszarem, zobaczyć tym razem możemy nową porcję budynków przyciągających uwagę pod względem rozgrywki. Otóż w ramach szykowanej zawartości znaleźć możemy obszerny stadion/halę, nie zabrakło położnego obok miasta mini fortu. Ponadto na terenie znajdziemy także spore lotnisko.
 
Dreams zalicza premierę i zgarnia znakomite pierwsze oceny!
 
Już nikt nie może mieć wątpliwości dotyczących tego, że Infinity Ward cały czas długie nad nowym trybem, który zgodnie z wyciekami potrzebujesz jeszcze sporej ilości szlifów.
 
Warzone to także praktyczne potwierdzenie, że Gatunek Battle Royale przynajmniej na długi czas pozostanie mocno umocowany w cyklu, zapewniając nam okazję do spędzenia z tytułem jeszcze większej ilości czasu. To z resztą nieźle składa się ze strategią, którą opracowało kilka firm i stara się je wdrażać.
 
Call of Duty Modern Warfare zadebiutowało 25 października 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama