logo lubiegrac.pl

Nowy zwiastun Wanted Dead skupia się na efektowności stylów walki

aktualności news Nowy zwiastun Wanted Dead skupia się na efektowności stylów walki
Nowy zwiastun Wanted Dead skupia się na efektowności stylów walkiStudio 110 Industries zdecydowało się wypuścić nowy zwiastun swojej obiecująco zapowiadającej się gry Wanted Dead.

Szwajcarskie studio zdecydowało się ujawnić kolejny zwiastun swojej gry, związany z wydarzeniem SXSW. Za sprawą tej obecności gracze mogą ujrzeć kilka naprawdę efektownych scen. Z trzecioosobowej perspektywy, doskonale prezentują się zarówno sceny strzelania jak również walki z użyciem katany.

Przeczytaj również:

 

Tym razem sporo uwagi poświęcono na zaprezentowaniu licznych efektownych scen z rozgrywki, dodając do tego także elementy związane z efektowną akcją i... sporą dawką humoru, obecną w grze.

Dopiero teraz możemy poczuć, jak wiele elementów będzie dodatkowo podrasowanych oraz przerysowanych, bawiąc się konwencją oraz specyficznymi zdarzeniami, które mogą mieć w trakcie rozgrywki.

Najnowszy materiał wideo, stanowi również potwierdzenie zamiarów wypuszczenia projektu na ten rok, co miejmy nadzieję, że się zdarzy. Kalendarz premier, póki co nie prezentuje się zbyt okazale....

Wanted Dead ma zadebiutować w 2022 roku na komputerach osobistych, Xbox Series X, Xbox Series S oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:
Copyright © 2023 lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

SocialMedia