dodano: 2019-11-07 20:00:11

Nucreal Throne i RUINER za darmo na Epic Games Store. Co kolejne?

Autor: agusia16
Nucreal Throne i RUINER za darmo na Epic Games Store. Co kolejne?
11°
0

Kolejny darmowy tydzień na Epic Games Store to dwie growe strzelanki, Nuclear Throne i RUINER. Poznaliśmy kolejny tytuł, który za darmo już za tydzień.
 
Czas na Epic Games Store biegnie szybko, liczony kolejnymi darmowymi growymi tygodniami. Od dzisiaj dostępne w takiej formie są dwa tytuły. Obydwie produkcje, które za darmo dodacie do swojej biblioteki na Epic Games Store do 14 listopada, to strzelanki, w tym jedna dość brutalna. 
 
Epic Game Music po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie!
 
Pierwszą z nich jest post-apokaliptyczna strzelanka typu roguelike, stworzona przez studio Vlambeer, zatytułowana Nuclear Throne, w której jako mutanty panujące na ziemi po wyginięciu całej ludzkości, zbieramy promieniowanie, mutujemy i walczymy. Drugi darmowy tytuł to wspomniana brutalna strzelanka, dzieło studia Reikon Games o tytule: RUINER. W tej przenosimy się w przyszłość, do roku 2091 do cybermetropolii Rengkok i wcielamy w psychopatę, który słuchając poleceń hakerki rozprawia się z skorumpowaną korporacją.
 
Obydwa tytuły dostępne będą w darmowej wersji od dziś czyli od 14 listopada, do 21 listopada. Tradycyjnie tego samego dnia, w godzinach popołudniowych, na Epic Games Store dostępna będzie nowa darmowa propozycja, tym razem jedna gra. Będzie to platformowa gra akcji, dzieło Sabotage Studios zatytułowana: The Messenger
 
Pobierz darmowe gry na Epic Games Store
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama