dodano: 2019-06-11 19:50:03

Ocena konferencji PC Gaming Show 2019 - To wciąż PC Boring Show...

Autor: AnoX
Ocena konferencji PC Gaming Show 2019 - To wciąż PC Boring Show...
11°
0

Konferencja PC Gaming Show 2019 mogła przebić poprzednie za sprawą sponsoringu i wsparcia ze strony Epic Games. Jak poradziło sobie to wydarzenie na E3 2019?
 
Najnowsze wydarzenie miało potencjał i możliwości, które zapewniły by twórcom okazję do zaznajomienia się z interesującymi propozycjami będącymi bardzo mocno powiązanymi z Epic Games Store.
 
E3 2019 - Podsumowanie konferencji Microsoft/Xbox - Solidnie, ale...
 
Jak się jednak okazało tak naprawdę nic się nie działo w tej kwestii i chyba twórcy nie mieli jednak aż tak dużego wpływu na całe wydarzenie, przez co doczekaliśmy się całej masy indyków, które dostały kilka chwil dla siebie.
 
Było tego naprawdę wiele, zatem nie sposób skupiać się na wszystko chciałbym jednak zauważyć, że zobaczyliśmy sporo naprawdę oryginalnych propozycji, które bez wątpienia zasługują na uwagę graczy. 
 
Największym i moim zdaniem dyskwalifikującym minusem było zrezygnowanie z zaprezentowania nowych materiałów z dużych gier, które co chwila oficjalnie nam zapowiadano. Wyglądało to bardzo słabo, a jedynie Vampire: The Masquarade - Bloodlines 2 coś pokazało. Choć i tu nie wszystko było super.... 
 
Krótko podsumowując, z wielkiej chmury spadł mały deszcze, co gorsze niektórzy doskonale o tym wiedzieć i jeszcze to bezczelnie wykorzystywali do przeciągania uwagi graczy. Jeżeli ktoś nie by fanem gier niezależnych, to nie znalazł w tym roku praktycznie nic dla siebie. Wielbiciele "indyków" bez wątpienia mogli znaleźć tutaj wiele potencjalnie świetnych propozycji, które warto śledzić dalej, ponieważ wiele z nich ma potencjał na sukces.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama