dodano: 2021-08-13 22:05:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Od dziś na konsolach PlayStation i Xbox sprawdzimy Hades, arcyhit studia Supergiant Games

Autor: AnoX
Gra: Hades
Od dziś na konsolach PlayStation i Xbox sprawdzimy Hades, arcyhit studia Supergiant Games
20°
0

Dziś po długim czasie oczekiwania Hades trafia na konsole PlayStation oraz Xbox, zaliczając pełną dostępność, obejmującą nawet abonament Xbox Game Pass!

Supergiant Games dziś udostępniło swój hit Hades, mogący się pochwalić zeszłorocznym tytułem Gra Roku, także na konsolach od Sony i Microsoftu. W dodatku za sprawą współpracy z Private Division wydana została również pudełkowa wersja gry.

Tytuł zameldował się od razu w ofercie abonamentu Xbox Game Pass, którego posiadacze bez dodatkowych opłat mogą się zapoznać z tym projektem.

Wspomniane fizyczne wydanie oferuje kod do gry obejmujący również ścieżkę dźwiękową (2,5 godziny muzyki kompozytora Darrena Korba), książeczkę stanowiącą kompendium gry z ładnymi grafikami. Okładka tego wydania doczekała się ładnego, wykończenia w formie metalowej folii na okładce.

Zapoznaj się również z: W OlliOlli World znajdziemy szeroki zakres opcji personalizacyjnych! Gra wspierać będzie rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę

W Hadesie chcieliśmy sprawić, żeby emocjonujące doświadczenie z gier rogue-like było przystępniejsze niż kiedykolwiek wcześniej poprzez projekt gry, w którym śmierć i powtórki są częścią fabuły i zabawy – mówi Greg Kasavin, dyrektor kreatywny w Supergiant Games. - Nie możemy się doczekać reakcji graczy PlayStation i Xbox, którzy mogą teraz poznać naszą wizję zaświatów z greckiej mitologii i odkryć wiele niespodzianek, które tam na nich czekają. - 

Hades otrzymał już wiele uzasadnionych pochwał i cieszymy się, mogąc współpracować z Supergiant Games przy tworzeniu fizycznej edycji, która oddaje hołd temu tytułowi i pozwala nowym odbiorcom cieszyć się z gry – mówi Roger Kurtz, producent wykonawczy w Private Division. - Wydanie gry wraz z edycją cyfrową na tych konsolach daje graczom możliwość posiadania tytułu na wybranej przez siebie platformie i wybranej wersji. Ponadto, dodatkowe przedmioty zawarte w fizycznej edycji wzbogacają doświadczenie i pozwalają fanom zanurzyć się głębiej w świat Hadesa. -

Hades ukazało się 17 września 2020 roku na komputerach osobistych oraz na Nintendo Switch. Gra trafiła 13 sierpnia 2021 roku na konsole Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.
 
Karta w Epic Games Store

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje