dodano: 2020-10-18 09:15:01

Oficjalny zwiastun polskiego filmu Czyściec. Trudne pytanie co czeka nas po śmierci kiedyś musi zostać zadane

Autor: agusia16
Oficjalny zwiastun polskiego filmu Czyściec. Trudne pytanie co czeka nas po śmierci kiedyś musi zostać zadane
14°
0

Oficjalny zwiastun polskiego filmu Czyściec. Trudne pytanie co czeka nas po śmierci kiedyś musi zostać zadane. Kinowa premiera już 23 października.
 
Święto Zmarłych i Dzień zaduszny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wracają wspomnienia na temat naszych bliskich zmarłych i pytania co stało się z nimi, co stanie się z nami, po śmierci. Na to pytanie próbuje odpowiedzieć kolejna polska produkcja filmowa o tytule Czyściec, poruszająca dość nietypowy temat. Jej zwiastun znajdziecie poniżej.
 
Przeczytaj również: Banksterzy, nowy polski filmowy dramat zawita do kin już październiku. Zobaczcie jak prezentuje się jego oficjalny zwiastun
 
Temat śmierci i przejścia na drugą stronę, która jest dla nas wszystkich zagadką porusza Czyściec, film będący dramatem religijnym, który przybliży tajemnice śmierci, pokaże świadectwa znanych mistyków i zagadki skrywane w zaświatach. Ta niezwykle poruszająca, emocjonalna opowieść w reżyserii Michała Konrada, znanego z filmów Miłość i Miłosierdzie oraz Dwie Korony, ma za zadanie skłonić widzów do zadumy, przemyśleń na temat śmierci, tego co czeka nas po niej i jaki wpływ na to gdzie trafimy, mamy my sami. 
 
Film przybliża także postaci znanych mistyków, takich jak: Fulii Horak, w którą wcieliła się Małgorzata Kożuchowska, czy świętej Faustyny Kowalskiej, świętego Stanisława Papczyńskiego czy świętego ojca Pio. Oprócz tych postaci w filmie poznamy relacje i zdania znanych międzynarodowych teologów i naukowców, zajmujących się tematyką czyśćca. Ludzi, którzy zajmują się badaniami ludzkiej świadomości w momencie przejścia od życia, do śmierci. 
 
W filmie zagrali: Małgorzata Kożuchowska, Philippe Tłokiński, Ida Nowakowska, Kamila Kamińska, Olga Bończyk, Marcin Kwaśny, Maria Niklińska, Małgorzata Lewińska i Henryk Gołębiewski.
 
Premiera filmu w kinach 23 października. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama