dodano: 2020-05-23 06:00:02

Nowa porcja promocji i okazji w PlayStation Store oraz zapowiedź świetnych cen szykowanego Days of Play!

Autor: AnoX
Nowa porcja promocji i okazji w PlayStation Store oraz zapowiedź świetnych cen szykowanego Days of Play!
36°
0

Sony Interactive Entertainment ogłosiło nie tylko serię okazji oraz promocji na PlayStation Store, ale także polski oddział zapowiedział ceny podczas Days of Play!
 
Rozpocznijmy od dostępnych już ofert na gry w ramach pakiety okazji i ofert, dzięki czemu będziemy mogli zaoszczędzić do 60% na następujące tytuły: FIFA 20 Champions Edition, Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku czy  Need for Speed™ Heat Deluxe Edition.
 
Ponadto w ramach Okazji Tygodnia zakupić będziemy mogli Nioh 2 za 209 złotych, za mniej niż 64 dostępne będą na przykład UFC®3, Assassin’s Creed IV Black Flag czy Dying Light. Nie zabraknie również weekendowych ofert skupionych na między innymi Overcooked! 2 oraz STAR WARS™ Jedi Knight: Jedi Academy.
 
Miękki reboot Silent Hill na PlayStation 5 wydaje się być już niebawem pewny! Sony współpracuje z Konami oraz twórcami oryginału!
 
Polski oddział Sony Interactive Entertainment ogłosił nie tylko, że także i nas powróci Days of Play, ale także poznaliśmy ceny poszczególnych sprzętów oraz gier, dostępnych w ramach akcji.
 
Rozpocznijmy od tego, że ponownie będziemy mogli zaoszczędzić na goglach PlayStation VR w ramach dwóch pakietów:
  • PS VR Mega Pack: już od 999,99 zł
  • PS VR Starter Pack: już od 899,99 zł
 
Ponadto za Days Gone zapłacimy od 89 zł, za Death Stranding od 119, natomiast za Nioh 2 w wersji pudełkowej od 199 złotych.
 
Propozycje z serii PlayStation Hits przyjdzie nam stanowić będą koszt od 59,99 złotych, natomiast za części składowe PlayLink to kwoty rozpoczynające się od 39,99 złotych.
 
Zapomnieć nie można także o przecenie na roczny abonament PlayStation Plus, który będziemy mogli zdobyć już od jedynie 168 złotych.
 
Days of Play wystartuje 25 maja i potrwa do 7 czerwca 2020 roku.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama