dodano: 2020-03-30 23:50:02

OPPO Reno3 wkrótce zadebiutuje także w Polsce! Co zaoferuje smartfon?

Autor: AnoX
OPPO Reno3 wkrótce zadebiutuje także w Polsce! Co zaoferuje smartfon?
17°
0

OPPO oficjalnie zapowiedziało, że już niebawem będziemy mogli w Polsce zakupić pierwszego smartfona z linii OPPO Reno3. Co zaoferuje nam nowy model?
 
Nowe urządzenia posługiwać się będą procesorami Qualcomm zaprojektowanymi do współpracy z sieciami 5G z trybem dual mode, dzięki którym odbierać będziemy mogli nowy rodzaj technologii przesyłu danych.
 
Bez względu na panujące warunki możemy być pewni, że i tak będziemy mogli skorzystać z nowych rozwiązań opracowanych w działach R&D OPPO.
 
Inżynierzy po raz kolejny mają zagwarantować sprzęt posługujący się atrakcyjnym i wyrazistym wyglądem, co może być kontynuacją poprzednich, bardzo dobrych schematów.
 
Przedni aparat ma zapewnić nam aż 44 MP, będąc konstrukcją wbudowaną w wyświetlacz OLED, dzięki czemu konstrukcja może się pochwalić jeszcze większą smukłością konstrukcji.
 
Selfie wykonane tym smartfonem ma zagwarantować nam imponująca liczbę detali oraz wyrazistości, dzięki czemu wiele elementów zostanie uwiecznionych, przy okazji dostarczając klientom sporo opcji do zabawy. Nie zabraknie także wsparcia dla sztucznej inteligencji podkreślającej piękno fotografowanej osoby.
 
Vivid Games z bardzo dobrymi wynikami za luty 2020 roku
 
Ponownie skorzystać będzie można z 5-krotnego zoomu optycznego, zaprezentowanego światu po raz pierwszy podczas targów MWC 2017 w Barcelowanie.
 
Reno3 posłuży się poczwórnym aparatem 48 MP charakteryzującym się sporą uniwersalnością, dzięki której do dyspozycji otrzymujemy szansę na wykonanie wielu pięknych i wyjątkowych zdjęć pełnych szczegółów.
 
Ponadto skorzystać będzie można z trybu Ultra Dark bazującym na sztucznej inteligencji od premiery poprzednika - OPPO Reno2, dzięki czemu uzyskamy jeszcze lepsze i pełniejsze w szczegóły zdjęcia w nocy.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama