dodano: 2020-10-01 01:35:01
PC

Ostatni Waffentrager to nowe, piorunujące wydarzenie, które jest już dostępne w World of Tanks na komputerach osobistych!

Autor: AnoX
Ostatni Waffentrager to nowe, piorunujące wydarzenie, które jest już dostępne w World of Tanks  na komputerach osobistych!
21°
0

World of Tanks doczekało się wprowadzenia zupełnie nowego wydarzenia zatytułowanego Ostatni Waffentrager, stawiającego na piorunującą zabawę!
 
Wargaming wciąż wspiera swój czołgowy hit, tym razem zapewniając graczom nowe wydarzenie Ostatni Waffenträger, które zakończy się do 12 października 2020 roku.
 
Przeczytaj także o: Red Wings Aces of the Sky już z datą premiery! Kiedy wzlecimy w powietrze na PC, PS4 i XB1?
 
Nowa atrakcja skierowana jest do posiadaczy komputerów osobistych, którzy z innymi graczami staną do rywalizacji asymetrycznej, gdzie ulepszone jednostki T-55 zmierzą się bezpośrednio z potężnym niszczycielem czołgów 10. poziomu w postaci tytułowego Waffenträger Auf E 110. 
 
Gracze stający naprzeciw "giganta" będą musieli popisać się wielkimi umiejętnościami oraz wyczuciem, szczególnie z uwagi także na sojuszników naszego rywala w postaci czołgów kierowanych sztuczną inteligencją.
 
Rozgrywka toczyć się będzie 3 mapach (Fisherman’s Bay, Studzianki and Redshire), a za udział można otrzymać szereg nagród w tym klucze do Waffenträgerem Auf E 110, dni konta premium oraz masa elementów dekoracyjnych.
 
 
 
Niekiedy na polu walki pojawi się Waffenträger Auf E 220., kierowanego przez twórców gry oraz wyjątkowych gości, którzy zostali zaangażowani. To za ich sprawą będziemy mogli liczyć także na dodatkowe nagrody.
 
- Wielu czołgistów na pewno pamięta, że kiedyś Waffenträger występował grze, ale był zbyt potężny i musieliśmy go usunąć - mówi Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks. - Ale zauważyliśmy, że gracze są przywiązani do tego mechanicznego Behemota i prosili, aby go przywrócić w jakiejś formie do gry. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć specjalny tryb. Szykujcie się na niesamowite pojedynki, niesamowite nagrody – Waffenträger wrócił i szuka zemsty! -
 
World of Tanks dostępne jest na komputerach osobistych, tak jak wersja konsolowa World of Tanks Mercenaries oraz mobilna World of Tanks Blitz.
 
Więcej informacji o grach World of ... znajdziesz w tym miejscu.
 
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama