dodano: 2020-07-02 07:00:01

Out of Reach Treasure Royale trafiło na Kickstatera, gdzie możemy wesprzeć nadchodzącą, polską grę Battle Royale!

Autor: AnoX
Out of Reach Treasure Royale trafiło na Kickstatera, gdzie możemy wesprzeć nadchodzącą, polską grę Battle Royale!
11°
1

Out of Reach Treasure Royale to najnowszy projekt Space Boat Studios i PlayWay S.A. które szykują dla nas pirackiego Battle Royale'a . Gra na Kickstaterze.
 
Dwa lata temu na rynku zagościło Out of Reach, które po trzech latach we Wczesnym Dostępie zgromadziła sporą grupę graczy. Nadszedł czas na nowe doznania.
 
Nadchodzących jeszcze na ten rok tytuł - Out of Reach: Treasure Royale to solidnie prezentująca się gra Battle Royale utrzymana w Złotym Wieku Piratów, dzięki któremu będziemy mogli stanąć do rywalizacji w nieco innym stylu.
 
 
Spinn-off ma dostarczyć nam nowe doświadczenie, w którym powalczymy nie tylko o skarby, ale także o przetrwanie w pojedynkach samodzielnych lub zespołowych (do 4 osób) na mapach do maksymalnie 99 graczy. Na sporych mapach nie będzie brakować sprzętu, cennych nagród, skarbów oraz przeciwników w jaskiniach, w fortach oraz na okrętach, skąd posyłane będą stały z karabinów oraz dział!
 
Popozycja stawia na okazję nie tylko do walki z falami, ale także z innymi okrętami z dystansu i bezpośrednio korzystając z taranu lub doprowadzając do eksplozji. W razie gdybyśmy zostali ustrzeleni... możemy powrócić, jeżeli zespół wykona odpowiedni rytuał.
 
Jeżeli utracimy naszą ukochaną, pływającą kobyłę, będziemy mogli ją odzyskać kosztem odrobiny złota. Ta zostanie przewieziona przez... samego Krakena! Ten z resztą nie raz może wielu graczy zaskoczyć.
 
Twórcy chcą zebrać 20 tysięcy dolarów kanadyjskich, jednakże jeżeli uda się zebrać tę kwotę to czekać na śmiałków będą także dodatkowe progi: 25 tys. to dodatkowe bronie dla wspierających, 40 tys. to nowy model statku, 50 tys. to więcej dział artyleryjskich, natomiast za 60 tysięcy będziemy mogli liczyć na więcej wyjątkowych wysp oraz na nowiutkie biomy. Na koniec pozostaje jeszcze prób 70 tysięcy dolarów kanadyjskich za sprawą której dodany zostanie... okręt latający i pływający!
 
Out of Reach Treasure Royale ma się ukazać w drugiej połowie 2020 roku.
 
Karta na Steam
 
Strona kampanii na Kickstarterze
 
PlayWay S.A. jest jedną z kilku polskich gier zajmujących się grami na Giełdzie Papierów Wartościowych, będąc notowaną w między innymi indexie WIG.GAMES.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-03 10:13:28

Kickstarter to fajna sprawa ale typowo dla nowych pomysłów bo jak już ktoś powiela coś istniejącego to lipa z miodem ;)

Reklama
Reklama