dodano: 2019-12-03 06:05:11
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Overwatch 2 postawi na więcej bohaterów i nowe ścieżki dla marki

Autor: AnoX
Overwatch 2 postawi na więcej bohaterów i nowe ścieżki dla marki
17°
0

Overwatch 2 powoli powstaje, tymczasem nowe informacje i plotki wskazują, że spodziewać się możemy większej ilości postaci oraz nowych ścieżek dla marki.
 
Michael Chu udzielił niedawno wywiadu dotyczącego Overwatch 2, z którego dowiedzieliśmy się naprawdę sporo, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że najnowsza odsłona ma dostarczyć nam jeszcze więcej bohaterów. Ponadto przeczytać możemy także o pomysłach na nowe ścieżki dla cyklu.
 
W chwili obecnej twórcy nie są w stanie podać żadnych liczb, jednakże ich celem jest dostarczenie społeczności jeszcze większej grupy bohaterów, z których będziemy mogli skorzystać.
 
PGA 2019 - Hot Shot Burn, kosmos wzywa gladiatorów - Opinia
 
Prace obecnie trwają, a pomysłów nie brakuje, szczególnie z uwagi na to rolę rozwijania świata jako takiego właśnie za ich pośrednictwem. To jedna ze ścieżek, którą twórcy chcą podążać. 
 
Deweloperzy chcą położyć znacznie większy nacisk na budowanie uniwersum, rozszerzanego za każdym razem za sprawą wydarzeń, animacji, osiągnięć oraz opracowywanego dla "Dwójki" trybu fabularnego. Nie zabraknie także tak zwanych Stories Experience, które nie będą ściśle fabularnymi zadaniami, lecz w ramach kooperacyjnej formuły dostarczą nam nieco wiedzy o świecie przedstawionym.
 
Opowieść ma ruszyć z kopyta, choć w między czasie będziemy mogli doświadczać równoległych wątków ze swoim początkiem, środkiem i końcem. W ramach fabularnego trybu spodziewać się możemy dwa razy większych map, które z pewnością wypełnione zostaną wskazówkami dla społeczności budującej aktywnie przeszłość tej wymyślonej rzeczywistości. Rzecz jasna nie zabraknie cinematic'ów związanych z początkiem i końcem historii.
 
Nie zapomnijcie także o tym, że wspomniane postacie będzie można sprawdzić także w pierwszy Overwatch, które będzie ściśle skorelowane z kontynuacją.
 
Overwatch 2 nie ma daty premiery. 
 

źródło: https://cogconnected.com/2019/12/overwatch-2-explore-universe-new/

Tagi: Overwatch 2,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama