dodano: 2020-09-01 02:20:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Overwatch 2 zadebiutuje w 2021 roku? Nowe plotki wskazują na intrygującą strategię Blizzarda na ten tytuł!

Autor: AnoX
20°
0
Overwatch 2 zadebiutuje w 2021 roku? Nowe plotki wskazują na intrygującą strategię Blizzarda na ten tytuł!
Od czasu ogłoszenia minie niebawem rok, tymczasem w sieci pojawiły się nowe plotki dotyczące Overwatch 2 oraz ewentualnej przyszłości gry i jej premiery.
 
Strzelanka stanowiąca coś pomiędzy pełnoprawnym tytułem, a dodatkiem rozszerzającym podstawowego Overwatcha, od dawna owiana została sporą ilością ciszy, jednakże ta może być częścią wybranej strategii.
 
Zgodnie z plotkami grę ponownie ujrzymy dopiero przy okazji BlizzConu 2021, który ma się odbyć w formie wydarzenia cyfrowego na początku przyszłego roku, gdzie poznamy dokładne plany dotyczące przyszłości marki.
 
 
Zgodnie z przeciekami dostarczanymi przez użytkownika "Metro" druga odsłona ma być dostępna nie tylko z nowymi materiałami, ale także wypuszczeniem... i tutaj mamy dwie osobne opcje:
 
  1. Blizzard udostępni beta testy gry, dzięki czemu przynajmniej część społeczności zapozna się ze zmianami i nowościami
  2. "Zamieć" zdecyduje się od razu tytuł wypuścić, w ramach pełnoprawnej premiery od razu oferującej przygotowaną zawartość dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup.
 
Wskazania niestety nie oferują nam chociażby sugestii, która z opcji jest bardziej możliwa, przy czym być może zależne jest to od politycznych decyzji oraz ewentualnych problemów, na jakie mogą napotkać deweloperzy podczas prac zdalnych.
 
 
Trzeba przyznać, że obie możliwości wydają się być interesującym i dość prawdopodobnymi, wiele się jednak na przestrzeni mniej więcej pół roku może zdarzyć, w związku z czym pozostaje nam trzymać kciuki za to, aby już wszystko obyło się bez większych problemów.
 
Overwatch 2 nie ma daty premiery. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Najpewniej tytuł zagości także na PlayStation 5 oraz Xbox X.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama