dodano: 2019-02-03 07:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Overwatch - Na serwerach testowych melduje się mapa w Paryżu

Autor: AnoX
Overwatch - Na serwerach testowych melduje się mapa w Paryżu
14°
1

W miniony czwartek na serwerach testowych Overwatch pojawiła się zupełnie nowa mapa znana jako Paryż (ang. Paris). Czym się będzie charakteryzować? Sprawdź!
 
Ostatnie dziecko mającego coraz większe problemy Blizzard Entertainment doczekało się zapowiedzenia zupełnie nowej mapy, która już niebawem będzie dostępna w rozgrywce. Póki co w ramach serwerów testowych jest nam dane sprawdzić Paryż przyszłości. 
 
Paryż w tym wydaniu to nie tylko nowoczesność, ale także i miasto klasycznej sztuki połączonej z licznymi drobnymi uliczkami. Pomiędzy nimi przebiegać będzie tradycyjna zabawa trybu Szturm. Na serwerze testowym już w tej chwili możemy się zapoznać ze wszystkimi lokacjami, przy okazji zapoznając się z licznymi nawiązaniami czy szczegółami.
 
Encyklopedia postaci z Overwatch

W overwatchowym Paryżu znajdziecie m.in.:
 
  1. Kabaret Luny, gdzie swoje talenty muzyczne prezentuje diwa Luna
  2. Pâtisserie Galand, cukiernię znaną ze swoich napoleonek i kolorowych makaroników
  3. Maison Marat, wspaniały pałac na uroczyste gale w samym sercu miasta
 
Recenzja Overwatch
 
Po kilku latach po premierze gry możemy wyciągnąć pewne wnioski. Otóż ten tytuł miał prezentować międzynarodowych bohaterów i organizację łączącą wielu herosów i ich przeciwników. Od pewnego jednak czasu ściągane są głównie te same lub bardzo podobne motywy nawiązujące do Stanów Zjednoczonych czy Europy Zachodniej. Szybko odpuszczono sobie ambitne poszukiwania innych ojczyzn czy bohaterów inspirowanych innymi kulturami. To bardzo słabe wobec tego, że ogłoszenie i rzekome plany były ambitne. A tak całe uniwersum zaczęło się dość szybko kręcić w swoim własnym sosie....

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-02-19 09:24:59

Nic specjalnego w tym nie widzę i nie wyobrażam sobie grać w coś takiego a co dopiero za to płacić...

Reklama
Reklama