dodano: 2020-05-22 15:36:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Paradise Lost z zupełnie nowym, mrocznym zwiastunem przyszłej postapokaliptycznej przyszłości...

Autor: AnoX
Paradise Lost z zupełnie nowym, mrocznym zwiastunem przyszłej postapokaliptycznej przyszłości...
18°
0

Paradise Lost, najnowsza gra polskiego studia PolyAmorous oraz rodzimego wydawcy All in! Games, doczekała się nowego zwiastuna, świetnie budującego klimat.
 
Polskie firmy oficjalnie przedstawiły zupełnie nowy zwiastun budujący atmosferę obiecującego tytułu prezentującego alternatywną rzeczywistość, w której druga wojna światowa nigdy się nie zakończyła, a jej efekty okazały się śmiertelne.
 
W grze wcielimy się w 12-letniego chłopca, który przemierzając zniszczoną atomem Polskę, odkrył przypadkiem... były niemiecki bunkier pełen tajemnic do odkrycia.
 
Red Wings Aces of the Sky dziś oficjalnie podbija przestworza cyfrowego świata konsoli Nintendo Switch
 
Przygodówka zagwarantuje nam możliwość poznania rzeczywistości, w której starcia od 20 lat cały czas trwają, a okupowana Polska jest obecnie rzeczywistością nie do życia... a być może nie do końca.
 
Bunkier stworzony przez niemieckich socjalistów okazuje się być gigantyczną konstrukcją, w której zawarto niesamowicie rozbudowane przestrzeni wypełnione zaawansowaną technologią oraz odniesieniami do mitów oraz folklorów słowiańskich.
 
Naszym zadaniem będzie odkrycie tajemnicy, co się stało z mieszkańcami tej konstrukcji, przy okazji wpływając na aktualny stan miejsca i rzeczywistości, która tak jak cała podróż może zapaść nam w pamięci.
 
Paradise Lost zadebiutuje w sprzedaży w 2020 roku w wersji na komputery osobiste, a także w późniejszym okresie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Paradise Lost,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama