dodano: 2021-01-11 12:25:01
PCPS3XBOX

Paweł Saju Pawelczak otwiera ze swoim tygodniem projekt SkillFactor! Co się w tym czasie będzie działo?

Autor: AnoX
Paweł Saju Pawelczak otwiera ze swoim tygodniem projekt SkillFactor! Co się w tym czasie będzie działo?
0

SkillFactor, najnowsza inicjatywa związana ze sceną Counter-Strike: Global Offensive, wystartuje w tym tygodniu wraz z Pawłem "Saju" Pawelczakiem.

Pierwszy tydzień zupełnie nowej inicjatywy na scenie wystartował, dzięki czemu gracze będą mogli zapisać się do ekipy byłego zawodnika Emeritos Banditos i INETKOX, który po dziś dzień jest jednym z najbardziej znanych streamerów na Twitchu w Polsce.

Zapisy są dostępne dla wszystkich którzy ukończyli 16 rok życia oraz drużynę, a jeżeli takowej nie mamy to organizatorzy przygotowali specjalne grupy na Facebooku, gdzie znajdziemy innych, zainteresowanych wspólną grą.

W kwalifikacjach weźmie udział do 250 ekip, zatem warto się spieszyć, ponieważ zapisy obowiązują maksymalnie do godziny 15:00 w środę 13 lutego.

W ramach treningów Paweł "Saju" Pawelczak skupi się na nauce osiągania najwyższego poziomu precyzyjności w grze, zachowując przy tym równie wysoki poziom komunikacji z innymi członkami zespołu.

Zapoznaj się także z: Marvel Studios LEGENDS, nowy serial Disney+ już dostępny na platformie. Najważniejsze postaci uniwersum skupione w jednym miejscu

Kolejne tygodnie Skillfactory:

  • Tydzień Szpera (18.01-24.01)
  • Tydzień Innocenta (25.01-31.01)
  • Tydzień Snaxa (01.02-07.02)

 


źródło: Informacja prasowa, Fot. SkillFactor / Patrycja Gawryszewska

Tagi: SkillFactor,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama