dodano: 2018-06-10 18:00:03
PC

Perseverance: Part 1 dostępna na Steam tego lata

Autor: agusia16
Perseverance: Part 1 dostępna na Steam tego lata
2

Perseverance, kolejna produkcja na koncie rodzimego studia Tap It Games, jej pierwsza część zadebiutuje na platformie dystrybucji cyfrowej na Steam już tego lata. 
 
Gra, o której mieliśmy przyjemność wspominać już na łamach naszego serwisu w tym miejscu, tym razem nie będzie produkcją z gatunku HOPA, a projektem z gatunku visual novel.
 
W Perseverance przeniesiemy się do miasteczka Grey Ville, w którego okolicach, w wojskowej bazie prowadzone są tajemnicze badania, które kładą się cieniem na wspomnianym mieście. Okoliczni mieszkańcy wolą omijać teren eksperymentów szerokim łukiem. Pewnego dnia jednak,  jeden z eksperymentów wymyka się z pod kontroli. Miasto i otaczający go region zostaje objęty kwarantanną. 
 
Ta podzielona na części produkcja zainspirowana została przez takie produkcje, jak: "Night of the Living Dead", "28 Days Later", "Blindness", a przede wszystkim "The Walking Dead" i jak twierdzą jej autorzy: "celem jest pokazanie dramatu jednostek w obliczu przerażających wydarzeń".
 
Perseverance zadebiutuje na Steam tego lata. Wcześniej zaś pojawić się ma wersja demonstracyjna, którą Tap It Games planuje wydać do końca czerwca. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-06-10 22:10:50

Nieczęsto spotyka się obecnie wersje demonstracyjne.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-10 18:19:05

Czyli gra nie dość, że i tak graficznie i stylem niczego nie urywa, to jeszcze dzielą na części. Przy takiej zagrywce jest szansa, że nie zobaczy się dalszych

Reklama
Reklama