dodano: 2020-07-26 16:00:01

Phantom Doctrine 2: The Cabal to zaskakująca kontynuacja udanej strategii CreativeForge Games!

Autor: AnoX
Phantom Doctrine 2: The Cabal to zaskakująca kontynuacja udanej strategii CreativeForge Games!
20°
0

Phantom Doctrine 2: The Cabal to zaskakująca kontynuacja strategii Phantom Doctrine za którą wciąż odpowiada Creative Forge Games ze wsparciem PlayWay!
 
Wydawana dwa lata temu strategia Phantom Doctrine okazała się sporym sukcesem CreativeForge Games i Good Shepherd Entertainment, jednakże jakiś czas później polskiego producenta czekały spore zmiany.
 
Nadszedł czas na zapowiedzenie zupełnie nowego projektu, który zaskakuje swoją formą, gdyż Phantom Doctrine 2: The Cabal stawia na zupełnie nowy gatunek! 
 
Kontynuacja nie będzie już strategią, lecz trzecioosobową strzelanką w klimacie szpiegowskiego thrillera stawiającego na gęsty klimat przygody na przeszło 15 godzin zabawy.
 
Poznaliśmy datę trzeciej edycji Game Music Festival! Kiedy odbędzie się kolejne muzyczne wydarzenie we Wrocławiu?
 
Akcja zabierze nas do centrum wydarzeń rozpoczętych atakiem terrorystycznym tajemniczej organizacji znanej jako The Cabal, której działania zabiorą nas do wielu zakątków świata od wielkich metropolii po gęste tropikalne lasy. Alternatywny rok 1986 i wybuch elektrowni w Czarnobylu staje się powodem, dla którego staniemy do walki o pokój na świecie w tym piekielnie gorącym okresie.
 
Podejście do nowego gatunku umożliwi fanom doświadczyć nieco inne podejścia, odmiennych trybów zabawy z zachowaniem elementów skradania się, napięcia, strzelanin oraz taktycznego podejścia.
 
Na misję będziemy mogli zabrać swoich agentów, wyznaczając im określone cele, zachowując przy tym wszystkim komfort wynikający z taktycznej pauzy z pomocą której podejmiemy najlepsze decyzje.
 
Phantom Doctrine 2: The Cabal nie ma obecnie daty premiery, gra trafi na komputery osobiste. 
 
Karta na Steam
 
CreativeForge Games S.A. notowane jest na NewConnect.
 
PlayWay S.A. obecne jest na parkiecie GPW.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama