dodano: 2021-08-04 13:10:01

Philips TAGH301BL i Philips TAGH401BL to pierwsze modele słuchawek znanego producenta!

Autor: AnoX
Gra:
Philips TAGH301BL i Philips TAGH401BL to pierwsze modele słuchawek znanego producenta!
12°
0

Philips TAGH301BL i Philips TAGH401BL to pierwsze modele słuchawek dla graczy, stawiające na lekkość oraz wygodę użytkowania.

MMD zdecydowało się oficjalnie zapowiedzieć swoje dwa nowe modele słuchawek - TAGH301BL i TAGH401BL, którymi producent wchodzi z tę marką na nowy segment. Konstrukcje dla graczy mają im zaoferować lekkość, komfort oraz pakiet przydatnych podczas grania funkcji.

Co zaoferuje Philips TAGH301BL?

Pierwszą z propozycji jest Philips TAGH301BL, czyli model skoncentrowany na zapewnieniu czystego, wysokiej jakości dźwięku poprzez 40-milimetrowe neodymowe przetworniki magnesowe. W ten sposób przy dobrej czystości możemy liczyć także na głębię basu oraz niezłą izolację.

Pałąk w obudowie dostosowuje się do kształtu głowy, zachowując przy tym zbalansowaną wagę wynoszącą 211 gram. Zaimplementowane poduszki mają zagwarantować wysoki komfort nawet podczas długich sesji, natomiast przewód 1,8 m z 3,5 mm będą możliwe do szybkiego i wygodnego połączenia z komputerem czy konsolą.

 

Zapoznaj się również z: Świat przygodówek #93 - Svoboda 1945: Liberation, Inbento już po premierze

 

Zalety Philips TAGH401BL

Kolejną propozycją jest TAGH401BL, czyli model stawiający na dźwięk 3D - Dirac HD/4D oferującego wysokiej jakości doświadczenie, realistycznie oddające rzeczywisty źródła dźwięku, oferującą najlepsza doświadczenia wspierane cyfrowo poprzez aplikację dostępną na Windowsy.

Konstrukcja również stawia na wygodnie regulowany pałą, miękkie poduszki i nauszniki z PU, a także dostarczają system Light FX, umożliwiający składowanie słuchawek na wiele kierunków.

Waga 250 gram nie będzie aż uciążliwa przy przewodzie 2,5 metra z końcówką USB 2.0, obsługującą zadlny kontroler sterowania, regulacji głośności i mikrofonu z użyciem... pojedynczego przycisku. Z jego pomocą będziemy mogli płynnie przechodzić z 3D, stereo oraz HD.

 

Rozwiązania Dirac dodają nową warstwę doznań dźwiękowych oraz zapewniają wyższy poziom detali, które w tradycyjnych rozwiązaniach mogą być utracone. Dźwięki są rozmieszczone wokół gracza dokładnie tak, jakby rozgrywka działa się w świecie rzeczywistym – mówi Lars Isakson, wiceprezes działu słuchawek i streamingu audio w Dirac.

 

Ceny Philips TAGH301BL i TAGH401BL

Słuchawki Philips TAGH301BL i TAGH401BL będą dostępne w sierpniu w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej odpowiednio 172,80 i 273,10 zł.

 


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2

Komentarze (0):
Reklama
Reklama