25°
0
dodano: 2021-01-24 07:00:02
ANDIOS

Piąty sezon coraz bliżej Brawl Stars! Czas na wylot w kosmos! Co czeka graczy? Kto jest nowym Zadymiarzem?

Autor: AnoX

Brawl Stars już niebawem doczeka się wprowadzenia piątego sezonu, a wraz z nim kolejnej dawki nowej zawartości, włącznie z kosmiczna przygodą!

5. sezon będzie nosił tytuł Moc Starr, zabierając jednocześnie graczy w przestrzeń kosmiczną, gdzie toczyć się będą nowe zmagania.

Przeczytaj także: Cooler Master MM720 to efektowna mysz dla graczy, twardo radząca sobie z wodą oraz kurzem

Główną gwiazdą oraz nowym Zadymiarzem zostaje Pułkownik Ruffus, piastujący dowodzenie nad statkiem kosmicznym! To jednak jedynie część z jego zalet.

W ramach głównego bohater pierwsza psia postać potrafi wystrzelić jednocześnie dwa pociski. Te w dodatku są w stanie odbić się od ściany, choć odbywa się to inaczej niż w przypadku Rico i jego fal pocisków. Ruffus to postać wsparcia, w związku z czym z kosmosu (tak, z kosmosu!) przylatuje wezwane przez niego wsparcie. Te nie tylko wzmacnia nasz zespół, ale także może zadać obrażenia przeciwnikom.

Zapoznaj się również z: Postacie w Brawl Stars - Kim są? Co potrafią? Jak nimi grać? Jakie mają ataki?

Nie zabrakło także skórek w postaci D4R-RY1 dla Daryla, Ronin Ruffus dla Ruffusa. Dodane zostaną także ubrania w związku z Chińskim Nowym Rokiem. Twórcy zadbali także o Kosmicznego Woła Bulla, Nawigatorkę Colette, Mrocznego Lorda Spike'a.

Za punkty odblokować będziemy mogli Carla z Głębin, a z okazji walentynek udostępniony zostanie Elegant Lou. W lutym pojawi się Wyzwanie Mistrzowskie, osiem nowych gadżetów wybieranych przez społeczność czy odznaki na Chiński Nowy Rok.

Brawl Stars jest już dostępne na smartfonach i tabletach z systemami Android oraz iOS. 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama