dodano: 2020-05-05 21:05:02
ANDIOS

Postacie w Brawl Stars - Kim są? Co potrafią? Jak nimi grać?

Autor: AnoX
Postacie w Brawl Stars - Kim są? Co potrafią? Jak nimi grać?
52°
0

Brawl Stars to kolejny hit studia Supercell, które na przestrzeni miesięcy zaprezentowało liczne nowe postacie. Kim są? Co potrafią? Jak nimi grać?
 
Popularna gra mobilna doczekała się wypuszczenia wielu postaci, które gwarantują graczom sporo różnorodnej zabawy, zatem każdym może znaleźć sobie najlepszego czy po prostu ulubionego bohatera.
 
W chwili obecnej Supercell udostępniło 35 wyjątkowych postaci, dysponujących odmiennymi brońmi, gadżetami oraz specjalnymi mocami, co znacząco wpływa na rozgrywkę w różnych trybach rozgrywki.

Jak zdobyć postacie w Brawl Stars?

Każdą z nich będziemy musieli odblokować, przy czym ta kwestia dzieli się na dwie osobne: pierwsza to odblokowywanie w ramach ogólnego postępu konta. Ten obserwujemy poprzez zdobywane pucharki, które pozwolą nam przy określonym progu uzyskać pełny dostęp do bohatera. Ponadto istnieje także spora gama herosów, których możemy trafić we wszystkich skrzynkach, przy czym w niektórych szansa jest zwiększa, a w innych rzecz jasna mniejsza.
 
Tryby gry w Brawl Stars - Na czym polegają? Co je wyróżnia?
 
bs-postacie-1

Jacy gracze są dostępni w Brawl Stars?

Shelly

Shelly mamy okazję poznać na samym początku zabawy i nie może to nikogo dziwić, ponieważ jest to postać wyrazista wizualnie i bardzo prosta wizualnie. Posługuje się shotgunem z dość dużym stożkiem strzału i częstą możliwością wykorzystania go, to idealna propozycja właśnie na start.

Nita

Nita to bohaterka w przebraniu niedźwiedzia, której atak jest długi i może dotykać kilku postaci naraz, dzięki czemu możliwe jest zbieranie punktów, aż do momentu wprowadzenia potężnego towarzysza atakującego na bliski dystans i odciągającego od nas uwagę innych graczy.

Colt

To również bardzo łatwa do opanowania postać, która posługuje się dwoma pistoletami oddającymi saly strzałów na długi dystans. Z jego pomocą łatwo nam będzie eliminować przeszkody oraz trawy do schowania się, co powinno ułatwić nam eliminację innych graczy.

Bull

Bull to kawał potężnego chłopa, który z użyciem swojej dwururki potrafi zadać potężne obrażenia, przy czym konieczne jest do tego znaczące się zbliżenie do przeciwnika. Umiejętność specjalna zapewni nam to, choć istnieje ryzyko wypadnięcia z mapy.

Jessie

Jessie to wyjątkowa postać posługująca się nie tylko strzelbą laserową, ale także gwarantuje nam możliwość wykorzystania wieżyczki strzelającej szybko pociskami do najbliższego przeciwnika w niezłym tempie.

Brock

Brakowało Wam postaci z wyrzutnią rakiet? No to już ją macie, a jej zasięg jest naprawdę imponujący. Ponadto można zauważyć także, że umiejętność specjalna jest wystrzałowa i zadaje wiele obrażeń.
 
bs-postacie-2

Dynamike

Starszy facet z dynamitem? Tak to znakomite połączenie, które będzie siać zniszczenie z każdej możliwej strony! Uważajcie, gdyż łatwo wpaść w szykowane przez niego pułapki.

Bo

Gdy odblokujemy Bo poczujemy czystą przyjemność walki na dystans z użyciem super łuku z potrójnymi strzałami, nie wspominając o możliwości wysłania podziemnych min, które podczas eksplozji zadają obrażenia i odrzucają wrogów z istniejącą ilością punktów.

Tick

Tę postać odblokowujemy dość późno, lecz gdy już ją mamy udaje nam się pakietami bomb uzyskiwać wolną przestrzeń, przy okazji mogąc polować na poukrywanych w krzakach wrogów.

El Primo

Meksykański zapaśnik z potężnymi ciosami na bliskim dystansie często wpada bardzo szybko i sprawia, że pokochamy walkę bezpośrednią na bardzo bliskim dystansie. Spora ilość punktów zdrowia zapewni nam czas na wyeliminowanie wrogów.

Barley

Takiego zdolnego, robociego barmana jeszcze nie widzieliście! To jego wylatujące butelki sprawiać będą, że zdobędziemy teren oraz zapewnimy sobie przestrzeń do przygotowania drużynowego ataku.

Poco

Nie pytajcie po co? :D Urocza muzyka, szeroki atak oraz możliwość uzdrowienia sojuszników to wyjątkowe cenne umiejętności i moce, sprawiające że czekają na nas liczne super akcje.
 
bs-postacie-3

Rosa

Jej imię idealnie oddaje to jak podobna jest dla róży, z jednej strony wyjątkowo efektowna, z drugiej posiada ostre kolce, które pozwolą nam skutecznie rywalizować na bliskim dystansie.

Darryl

W tej czapeczce biegać może tylko i wyłącznie robot-pirat z dwoma potężnymi brońmi, które pozwolą nam narobić chaosu, szczególnie w chwili pokonywania dystansu z użyciem swojej beczki.

Penny

To prawdziwa piratka strzelająca pociskami wybuchającymi złotymi monetami co już jest imponujące, a jak dodamy do tego stojące działo strzelające do wielu przeciwników.

Carl

Górnik nie z tej ziemi, którego młotek zadaje potężne obrażenia licznym przeciwnikom stojącym na drodze broni powracającej jak bumerang. Jak się rozpędzi w chaotycznym ataku to mało co będzie w stanie go powstrzymać.

Jacky

To świeżo wprowadzona bohaterka, która z użyciem swojego młota pneumatycznego młota zadaje potężne obrażenia na bliski dystans, o czym mogło się przekonać wielu graczy.
 
bs-postacie-4

Piper

Piękna dama z wyjątkowym parasolem i snajperką w jednym, dzięki której eliminowanie z dystansu czekają na nas liczne sesje z headshotami, a jak dodamy do tego zrzucenie bomb przy ucieczce....

Pam

Potężna kobitka posługuje się bronią na wzór RKM-u oraz pakietu zdrowia leczącego cały czas nas i towarzyszy w wybranym obrazie sprawia, że czekają na nas satysfakcjonujące sesje.

Bea

Pani pszczółka?? nie tylko atakuje na dystans, ale także potrafi zamrozić wrogów, wystawiając ich na liczne obrażenia ze strony naszej i sojuszników.

Mortis

Takiego grabarza pewnie jeszcze nie poznaliście, a może i warto ponieważ przedziera się niespodziewanie szybko, ma co nieco z wampira oraz często znika wszystkim z oczu.

Gene

Ten dżin posługuje się wielką mocą wykorzystywaną na szerokim dystansie, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać przewagę. Ponadto zapomnieć nie można także o jego małej ilości zdrowia.... 

Pan P

Nie jest to postać z animacji Disneya, ale jest równie efektowną personą. Też jest zwierzakiem, też nic nie mówi, też jest elegancki i zabójczo skuteczny jak jego robo-towarzysze.
 
bs-postacie-5

8-bitowiec

Ten robot to nie tylko kolorowa i spora postać, to także żywy automat zdający wielkie obrażenia oraz uzyskujący przewagę nad licznymi przeciwnikami.

Emz

Zombie otoczone... papierem toaletowym? Takim herosem jeszcze nie graliście, zatem śmiało walczcie na froncie oraz pokażcie kto tu rządzi... zza światów!

Frank

Gigantyczny Frank to potężny i powolny przeciwnik stawiający na zadawanie gigantycznych obrażeń, choć nie łatwo będzie mu uciekać od obrażeń, a przy tym rozmiarze nie będzie o to łatwo.

Bibi

Gdy masz w ręku kij bejsbolowy, atakujesz i odrzucasz przeciwników oraz zdajesz obrażenia z użyciem gumy do żucia, to zwyczajnie trzeba się z Tobą liczyć!

Tara

Fioletowa bohaterka to mistrzyni kart, która potrafi skutecznie eliminować wielu przeciwników na wiele sposób, co z przyciągającą super umiejętnością czynią ją bardzo skuteczną.

Maks

Dynamiczny Maks naturalnie nieco przypomina popularnego bohatera z komiksów DC, czyli Flasha. Jest szybki, potrafi uciec każdemu oraz zaskoczyć graczom z wielu stron.
 
bs-postacie-6

Kiełek

Wyrzucanie specjalnych kiełków sprawia, że przeciwnicy otrzymują obrażenia z dystansu, co szczególnie skuteczne jest w wąskich korytarzach, gdzie czuć się będziemy najlepiej.

Spike

Kaktus-wojownik to postać niezwykle skuteczna, której poczynania zarówno w lini proset zadają sporo obrażeń, jak również potrafią przytrzymać graczy za sprawą specjalnej bomby.

Kruk

Malutki, niepozorny oraz wyjątkowo skuteczny taki właśnie jest Kruk, którego obrażenia w czasie okazują się być zmorom wielu przeciwników, którzy nie radzą sobie najlepiej z trucizną..

Leon

Zakapturzony brawler z lizakiem posługuje się silnymi ostrzami, które posyłanymi raz po raz, mogąc zaskoczyć innych graczy między innymi za sprawą swojej super umiejętności niewidzialności.

Sandy

Piasek bywa bardzo denerwujący, a w jej wykonaniu będziemy mogli zniknąć, mogąc na wiele sposobów zaskoczyć naszych przeciwników, którzy zwyczajnie nas nie dostrzegą.
 
Brawl Stars jest już dostępne na smartfonach i tabletach. Gra dostępna jest w modelu Free-to-Play. Recenzję Brawl Stars znajdziecie już na naszych łamach.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama