dodano: 2018-06-14 16:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Pierwsze, efektowne cosplaye z gry Cyberpunk 2077

Pierwsze, efektowne cosplaye z gry Cyberpunk 2077
41°
3

Maul to jeden z najbardziej zapracowanych cosplayerów na świecie. Jego popisowym wcieleniem jest Geralt z Rivii i dlatego tez został zatrudniony przy promocji Gwenta przez CD Project RED.
 
Na Wieśku nie kończy się repertuar tego niemieckiego artysty. Wcielił się także w postać Joela z The Last of Us, a sesja zdjęciowa odbyła się w Strefie Zero w Czarnobylu. Maul zaskakuje kolejny raz i jeszcze fani twórczości Redów nie mogą zamknąć ust z wrażenia po prezentacji Cyberpunka 2077, a już artysta zaprezentował swój najnowszy cosplay.

Najbardziej zapracowany Wiedźmin

 
Współpracując z Mają Felicitas stworzył dwie postacie, męska to postać z Cyberpunka 2077 o przydomku V. Zdjęcia wykonał eosAndy. Jak zwykle wygląda to obłędnie, a oboje cosplayerów możecie obserwować zarówno na ich facebookowych profilach jak i stworzonym kanale YouTube.
 
Na koniec jeszcze bonus dla was.
 
Maul, jak już wcześniej wspomniałem został zatrudniony przez Redów do promocji Gwenta, a na zamieszczonym poniżej filmie możecie zobaczyć jak Biały Wilk odpoczywa w słonecznym San Andreas (stylówka na GTA).
 
Profil fc Maji Felicitas
 
Profil fc Maula
 
Profil fc eosAndy
 
Kanał YouTube tandemu maul X maja
 
maja
 
maul
 

Komentarze (3):
avatar TOM3K
dodano: 2018-06-20 10:46:20

Te cosplaya wygladaja jak komputerowe wiec są dobrze zrobione w realu i dobrze potem obrobione ;)

avatar PanDamian
dodano: 2018-06-14 20:33:37

To godne podziwu robić cosplaye na podstawie tak naprawdę niewielu informacji.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-14 17:15:13

No nie wiem, na mnie jakoś wrażenia nie zrobiło. Ale mało co robi po zobaczeniu pełnoprawnego cosplaya Batmana ze wszystkimi działającymi gadżetami. Tutaj to skórzana kurtka, zwykle ciuchy i zabawkowy pistolet. Co prawda Cyberpunk jako SF wrażenia zbytniego nie robi, bo to odkurzony staroć jest i taki setting, ale mogli jednak zrobić więcej.

Reklama
Reklama