dodano: 2021-02-02 21:15:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Doczekaliśmy się pierwszego, efektownego zwiastuna z rozgrywki Mass Effect Legendary Edition! To będzie kolejne hitowe odświeżenie?

Autor: AnoX
Doczekaliśmy się pierwszego, efektownego zwiastuna z rozgrywki Mass Effect Legendary Edition! To będzie kolejne hitowe odświeżenie?
23°
0

Mass Effect Legendary Edition doczekało się opublikowania pierwszego materiału z rozgrywki, potwierdzającego jak wiele pracy włożono w to odświeżenie.

Odświeżona trylogia Mass Effect, skoncentrowana na losach kapitana Shepharda, doczekała się opublikowania drugiego zwiastuna oraz pierwszego, który skupia swoją uwagę na rozgrywce.

Materiału tego typu nie ma tu za wiele, ale pomimo tego sporo możemy wywnioskować, na bazie dostępnych scenek. Doskonale to widać na bazie oprawy graficznej, która szczególnie w przypadku pierwszej odsłony znacząco wypiękniała.

Zapoznaj się także z: Prace nad przygodówką A Little Less Desperation nadal trwają. Właśnie pojawił się zwiastun prezentujący fragment rozgrywki

W ramach Legendary Edition liczyć możemy także na pakiet 40 dodatków oraz szereg usprawnień technicznych i wizualnych, dzięki czemu dysponujemy efektowną oprawą z HDR-em oraz 4K.

W przypadku pierwszej odsłony rozbudowano świat przedstawiony o nowe miejscówki na Edewn Prime, Ilos oraz Feros, przemodelowano interfejs oraz zmieniono walkę i eksplorację.

Żeńska wersja Shepherda (z Mass Effect 3) jest obecnie dostępna jako jedna z bazowych we wszystkich trzech grach z cyklu, ujednolicając doświadczenie.

- To była niesamowita podróż, podczas której powróciliśmy do historii, postaci i ikonicznych momentów z trylogii Mass Effect, ulepszając ją na potrzeby nowoczesnych platform oraz pozostając wiernymi duchowi oryginału - powiedział Mac Walters, Project Director Mass Effect Legendary Edition i główny scenarzysta oryginalnej trylogii w studiu BioWare. - Odświeżenie jednej gry, a co dopiero trzech, jest ogromnym przedsięwzięciem, ponieważ trylogia ta zawiera ponad 100 godzin rozgrywki. Jednak bardzo chcieliśmy to zrobić dla naszych fanów, jak również dla nowej generacji graczy, którzy chcą poznać kultową historię Sheparda. -

Mass Effect Legendary Edition ma zadebiutować wiosną 2021 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5Xbox One oraz Xbox Series X i Xbox Series S.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama