dodano: 2020-09-15 22:15:02

Pixel Heaven 2020 ponownie przeniesione! Wydarzenie ma się odbyć w połowie listopada...

Autor: AnoX
Pixel Heaven 2020 ponownie przeniesione! Wydarzenie ma się odbyć w połowie listopada...
0

Organizatorzy festiwalu Pixel Heaven 2020 poinformowali, że wydarzenie odbędzie się później - w połowie listopada 2020 roku. Co otrzymamy w zamian?
 
Odbywające się co roku wydarzenie w Warszawie tym razem po raz kolejny zaliczy przesunięcie, po którym na imprezę wybierzemy się tym razem (miejmy nadzieję :D ), w terminie od 13 do 15 listopada 2020 roku.
 
Zapoznaj się także z: Jakie polskie gry pojawiły się na PAX Online x EGX Digital 2020? - Zestawienie obecnych propozycji!
 
Organizatorzy po rozmowach z partnerami oraz wystawcami zdecydowali się połączyć tegoroczną edycję wraz z targami Gamedev & Creative Careers Expo 2020, dzięki czemu większa ilość firm się pojawi w Warszawie.
 
W związku z wciąż panującymi ograniczeniami konieczne było także pozyskanie czasu, za sprawką którego będziemy mogli cieszyć się stałym poziomem w większą porcją bezpieczeństwa oraz wygody w związku z panującą na świecie sytuacją.
 
Naturalnie najważniejsze umowy, bilety oraz karty zachowają swoja ważność, umożliwiają nam spokojne doczekanie do nowego terminu, nieco bliższego końcówce roku. Warto pamiętać także o tym, że 3 dni przed startem wydarzenia odbędzie się premiera konsol Xbox Series X i Series S.
 
Międzynarodowy Festiwal Gier Pixel Heaven 2020 odbędzie się w terminie 13 - 15 listopada 2020 roku w Halach MIŃSKA 65 w Warszawie.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama