dodano: 2020-06-29 00:15:02

PlayStation 5 może skorzystać z jednej funkcji z zapowiedzi Xbox One, która może okazać się bardzo przydatna

Autor: AnoX
31°
0
PlayStation 5 może skorzystać z jednej funkcji z zapowiedzi Xbox One, która może okazać się bardzo przydatna
PlayStation 5 zgodnie z najnowszym patentem może się wzbogacić o funkcję, która zapowiadała się świetnie w przypadku ogłoszeń Xbox One. O czym mowa? 
 
Najnowszy patent opublikowany przez Sony Interactive Entertainment sugeruje, że firma zdecydowała się podebrać rozwiązanie znane z tej generacji od konkurencji.
 
 
Zgodnie z nim najnowszy sprzęt miałby mieć możliwość oferowania nie tylko standardowego ekranu gry, ale także miałby się pojawić boczny pasek, gdzie moglibyśmy obserwować jakąś formę nagrania.
 
Czemu ta funkcja mogłaby się okazać cenna? O ile w przypadku chęci oglądania telewizji nie ma to sensu, o tyle możliwość wrzucenia sobie podglądu poradnika czy przejścia danego etapu poprzez chociażby YT to już coś naprawdę cennego.
 
Wcześniej pojawiły się patenty i wskazania, że sprzęt będzie posiadał asystenta głosowego PlayStation Assistant, dzięki któremu poszukiwanie tego typu pomocy mogłoby by być błyskawiczne, chociażby z uwagi na mikrofon w DualSensie.
 
Zapomnieć nie możemy także o nagrywaniu rozgrywki czy też możliwości prowadzenia wspólnej zabawy z kamerką, dzięki czemu taka funkcja mogłaby mieć obecnie sens, jednocześnie zachowując przy tym sporo zalet i dobrą jakość.
 
Informacje o PlayStation 5 prezentujemy Wam w osobnym wpisie.

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/06/ps5_patent_points_to_potential_picture-in-picture_options

Komentarze (0):
Reklama
Reklama