dodano: 2020-10-16 07:00:01

PlayStation 5 z opcją przekształcenia mowy na tekst. Konsola ma nas nie podsłuchiwać w innych momentach!

Autor: AnoX
13°
0
PlayStation 5 z opcją przekształcenia mowy na tekst. Konsola ma nas nie podsłuchiwać w innych momentach!
Sony wypuściło wczoraj materiał związany z menu konsoli PlayStation 5, ujawniając zapis mowy. Sprzęt ma NIE podsłuchiwać graczy w innych chwilach.
 
Wśród zalet jakimi dysponować ma PlayStation 5, znaleźć się może kolejna opcja związana z wiadomościami. Ze względu na implementację w DualSense mikrofonu, możliwe było wprowadzenie szybkiego i wygodnego systemu notowania głosu.
 
 
W ten sposób przemiana głosu na tekst okazuje się być czymś banalnym oraz super wygodnym, zapewniającym nowy poziom komfortu w przypadku poprawnej implementacji.
 
Niemniej obecny, tak zrealizowany system oraz sama konstrukcja pada sprawia, że tak naprawdę gracz nie ma kontroli dotyczące tego kiedy mikrofon będzie aktywny.
 
 
Sony oficjalnie zapowiedziało, że element ten będzie aktywowany tylko i wyłącznie w przypadku naszej chęci skorzystania z danej opcji i funkcji, takiej jak właśnie wprowadzenie tekstu mową.

Wiecie jednak jak to jest, jak to ujmują niektórzy "wierzę tylko w informacje zdementowane"... ;)
 
P.S. Swoją drogą po raz kolejny Japońska korporacja zdecydowała się wypuścić nowy materiał w chwili ważnej informacji o Microsoftu, związanej z nowym interfejsem dla Xboxów.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama