dodano: 2021-09-14 16:40:01

PlayStation Experience to kolejny wielki pokaz od Sony? Według doniesień planowane już na grudzień

Gra:
11°
0
PlayStation Experience to kolejny wielki pokaz od Sony? Według doniesień planowane już na grudzień

Sony szykuje kolejne wydarzenie? PlayStation Experience ma mieć miejsce w grudniu 2021 i prezentować jeszcze więcej nowości- takich jak PSVR2 oraz pokazanie nowej, wyczekiwanej gry- podaje wiarygodne źródło.

Niedawno zakończyło się PlayStation Showcase 2021, które choć mogło wzbudzać mieszane uczucia, było dużym przedsięwzięciem, a teraz gigant ma szykować kolejny wielki pokaz- PlayStation Experience. 

Według wiarygodnych doniesień od Air_Radiant, informatora, który wcześniej potwierdził datę Showcase oraz przejęcie studia Housemarque, nowa impreza od Sony odbędzie się jeszcze w tym roku w grudniu. Ponoć Experience ma być dużo okazalsze niż wrześniowy event, bo chociaż pokazano Deathloop czy Marvel's Guardians of the Galaxy na PS5, oczekuje się, że do pokazania są dużo większe tytuły.

Zobacz także: Dzięki Steamowi... odkryto ukrytą opcję w Xbox Elite 2! Co mogło dodatkowo wyróżniać pada Microsoftu?

Informator twierdzi, że na wydarzeniu mielibyśmy zobaczyć więcej produkcji first-party od PlayStation Studios oraz być świadkami ujawnienia PlayStation VR 2, naturalnie razem z grami od wewnętrznych zespołów Sony. Kolejną, chociaż dość enigmatyczną informacją, jest ujawnienie jakiegoś wielkiego tytułu, na który wszyscy czekamy od dawna, nie ma jednak na ten moment pewności o jaki tytuł AAA chodzi. Ponadto pojawić ma się PSVR Wipeout Reboot, a także Astro Bot 2.

źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/pmhxln/sony_has_another_event_this_year/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama