dodano: 2022-08-05 12:00:01

PlayStation Showcase jeszcze w tym miesiącu? Nowe informacje o wydarzeniu japońskiego giganta

aktualności news PlayStation Showcase jeszcze w tym miesiącu? Nowe informacje o wydarzeniu japońskiego giganta
11°
0
PlayStation Showcase jeszcze w tym miesiącu? Nowe informacje o wydarzeniu japońskiego giganta

Nick Baker, założyciel Xbox Era i znany informator, przekazał wiadomość o nadchodzącym PlayStation Showcase. Według jego informatora, impreza może odbyć się jeszcze w tym miesiącu, co jest trochę zaskakujące.

Sony zapowiedziało wiele interesujących gier na najbliższe miesiące. Wśród nich jest oczywiście God of War: Ragnarok, który zadebiutuje w listopadzie, oraz odświeżona wersja 1. części The Last of Us zapowiadana na wrzesień. 

Zapoznaj się także z: Atomic Escape, przygodowe wskaż i kliknij rozgrywające się na atomowym ranczu z kartą na Steam

W ostatnich latach PlayStation Showcase było organizowane we wrześniu. Dlaczego zatem w tym roku ta impreza miałaby się odbyć w sierpniu? Nick Baker podał informację od swojego źródła, ale zaznacza, że nie ma pewności co do tego terminu, wydarzenie może zostać ostatecznie przeniesione na wrzesień.

Za PlayStation Showcase w sierpniu przemawia wrześniowa premiera remake'u The Last of Us. Byłby to dobry moment do szerszego zaprezentowania tej produkcji. Sony miałoby też idealną okazję do pokazania rozgrywki z kolejnej części God of War, i to jeszcze w wakacje.

Na razie nie mamy pewności, kiedy odbędzie się PlayStation Showcase. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że impreza zostanie zorganizowana jednak we wrześniu. Musimy poczekać na oficjalne informacje od japońskiego giganta.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/playstation-showcase-ps5-august-2022-god-war-ragnarok-rumor/

Komentarze (0):
Reklama